SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Petarda Michal i wielki szacunek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 24 Wiek 47 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 741
Ogladam to juz 3 raz i Michal masz najlepszy uklad dowolny .Powoli pewnie i z dociagnieciem wszystkich szczegółów.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
No właśnie pojawił się może jakiś plan żeby jeszcze gdzieś wyskoczyć?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Niech atakuje pca jakoś 20 sierpnia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 3626 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86266
Michał, forma petarda wyszła. Mega to zdjęcie w terenie z Adamem. Gratulacje, zasłużyłeś w 100%!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
MARIAN 17
Niech atakuje pca jakoś 20 sierpnia ;)


Szkoda by było na jednym starcie zaprzestać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 543 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3246
Gratulacje Michał , świetna robota.
Sylwetka bardzo dobrze wyraźna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Dokładnie, z taką formą Michał leć dalej za ciosem.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Dziękuję wszystkim naprawdę!

Dali ciała z tymi pucharami no ale co zrobić :p hehe
Co do układu dowolnego to pełna improwizacja xD jeszcze mnie przytrzymali 2min praktycznie albo i ponad xD ja juz nie mialem pomysłu co tam robic i pokazywać na koncu to juz sie tylko obracalem tyl i przód i sie modlilem zeby juz to wylaczyli bo myślałem że tam zejde zaraz xD hehe

Co do planów to póki co jeszcze zostaje w Sopocie i o niczym nie myślę :p jutro będziemy wracać do domu i pomyśle co dalej. Póki co zero treningu od piątku. We wtorek pewnie pójdę cos zrobic w piwnicy ale póki co mi sie nawet nie chce trenować tutaj w Sopocie ;)

Póki co nie gotuje tutaj nawet xD nie chce mi sie :p
Dzisiaj np rano zjadłem 4jajka, później na mieście 2x grillowana pierś z kurczaka z buraczkami, lody takie rafaello bumbbel cos tam zarabiste byly,
Teraz zjadłem jeszcze ze 130g białka w prochu i 150-200g masla orzechowego xD no i sie zapchalem xD

Wczoraj po starcie to pić mi sie bardziej chciało niz jeść. Później na mieszkaniu zjedlismy wszystkie słodkości z wygranej czyli jakies ciaska z all nutrition, jakies zurawiny z czekoladzie i rodzynki w czekoladzie z allnutrition takie po 30g chyba byly i 300g nutlove orzeszków ziemnych w czekoladzie, oczywiście tak jak pisze nie sam ale z moimi do tego z 200g bialka z fa ale sklad taki z dupy ze szkoda gadac 60g bialka i 20g wegli w tym 17g cukry... kto takie białka robi? To bulk prawie a nie białko, co tam jeszcze aa 4 jajka tez z solą bo mnie skurcze lapaly straszne no i to tyle bo mnie później juz zemdlilo od tego slodkiego xD tak jak i teraz zatkalo od masla orzechowego xD hehe

Czyli w sumie kcal pewnie wpadło sporo ale nic konkretnego.

Jutro bym chcial jeszcze iść na pizze z moimi no ale zobaczymy jak to wyjdzie i czy będzie mi sie chciało ale to napisze jutro. Co tam wpadnie z jedzenia ;)
Ale od masla i wcheya to juz mnie mdli na samą myśl xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470127
Wez ich do Śliwka w Kompot tak na 12 30-40 jak kończą sniadania i zaczynaja obiady
Takiego smacznego ryżu jak tam w życiu nie jadles ja też kosmos
Pizza tez bdb
Generalnie kazde danie super i oceny w necie plus grube kolejki ptzed nie są przypadkowe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium