SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Haha Przemek ja to wiem ze nikt nie uwierzy :D nawet moja rodzina jak mnie zobaczy to bedzie pytała gdzie pudełka :D haha


Nooo stary to by było świetne :D
Ja tam wiesz, ze startem sie nie spinam :D będzie dobrze to wyskocze bedzie źle to nie :D hehe
A ten sopot to co roku mnie korci xD i co roku na gadaniu sie konczy xD
Edit: Chociaż w tym roku na koronę mogę zrzucić winę :D haha


Zmieniony przez - winterR w dniu 2020-07-04 20:11:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Tym razem masz wymówkę , chociaz wszyscy wiedza ze w piwni zapierniczasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Nie ma innej opcji :D robota musi być zrobiona :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Siema
Tak więc dzisiaj DNT bez cardio i komunia :) wszystko na luzie, w sumie nie do konca bo koszula była na styk i spodnie tez wiec nie na takim luzie jakbym chciał czyli w dresach i tank topie xD

Co do szamy to
1 posiłek 100g WPI
2 posiłek 100g WPI
I później już jedzenie na komunii. W sumie to zjadłem dużo bo jedzenie było świetne, wolowinka, kurczak, ryby, kluski, ziemniaki, frytki, i wiele wiele innych. No i loody xD kurna lodów to nie jadłem z 2-3 lata i zjadłem ten deser lodowy dzisiaj :D obłęd :D
Na ciasta, torty i tego typu słodkości nie mialem ochoty xD bardziej interesowało mnie mięso :D

Więc to by było na tyle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Haha ciasto za ciężko było policzyć pewnie xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Lody sa najlepsze
W koncu podjadles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Ja latem lody wciągam tonami xd

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Jakby tak Cię kiedyś, kiedyś naszło na lody to kup sobie lody Braci Koral-śmietankowe z ciasteczkiem lub z wiśnią.
P. S. Jutro w biedrze promo, za 8.99 duże opakowanie więc pod kilogramami piersi uwierz, że warto wrzucić do zamrażarki. A nóż Adam zarządzi jakiś cheat i będziesz już gotowy, hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Tez widzialem promke na nie i sie czaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Haha :D taaaa liczeniem to ja najbardziej bylem tam zajęty xD
Ze wszyatkich ciast to ja wolę mięso :D

Lody baja, serio smakowały jak nigdy :D
Dokładnie, wpadło troche żarcia xD

Nie nie, ja nie chomikuje takich rzeczy a Adam na 1000% cheata nie zarzadzi :p

Dobra ide dalej spać, może zasne xD
I nie, to nie z przejedzenia tylko tak mam duszno na poddaszu ze spac sie nie da :)

Ogólnie to wczoraj tez widziałem na żywo przed kościołem Siergieja tego z MusclePower, masakra jak tak spojrzałem na niego to miałem wrażenie że wyglądam przy nim jakbym na siłownię nie chodził xD
Życie :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium