SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Zgadzam się z wojmirem. winter zobacz jak trójboisci ćwiczą jak rzadko właśnie robia siady i ciągi żeby móc progresowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie zatoki zawalone znowu. Trzyma już 2 tyg dobre. Przez całe życie nie mialem z tym problemu i jak zaczęło się w zeszłym roku tak w tym znowu wróciło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ja mam ponad 3 lata z zatoakmi tego sie nie da wyleczyć, a tez nigdy wcześniej nie miałem, wystarczy raz zayebac je konkretnie ze było zapalenie o od tamtej pory się ciągnie


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-11-28 19:20:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Domino ale ja też robie co 2 tygodnie siady i co 2 tyg ciągi i jak ciagi to nie siady. Wiec nie jest to czesto. I tak jak pisalen 1s robocza ciagow i 2s robocze siadow to tez tyle co kot napłakał :p

Ja za dzieciaka po szpitalach sie wylezalem, zastrzykow od groma, leki itp. Moja mama miala ze mna przewalone... dosłownie... współczuję jej i w sumie nie dziwie sie jak teraz sie na mnie denerwuje jak widzi co sam robię ze soba :)
No ale co do zatokow to wlasnie tez, taki okres ze co roku sie odzywają. Raz mocniej raz słabiej ale zawsze cos sie dzieje :) trudno trzeba robic swoje :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MARIAN 17
ja mam ponad 3 lata z zatoakmi tego sie nie da wyleczyć, a tez nigdy wcześniej nie miałem, wystarczy raz zayebac je konkretnie ze było zapalenie o od tamtej pory się ciągnie



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-11-28 19:20:35


To samo mi lekarz mówił, że jak raz zawakilen zatoki to mam już przej**ane i rok rocznie prawdopodobnie będzie wracać. Chociaż rozmawiałem też ze znajomym, męczyly go zatoki i 3-4x do roku infekcje. Wycial migdały i od tamtego czasu ma święty spokój.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Mnie wczoraj do samego wieczoru bolała ta głowa i to tak mocno że wziąłem w końcu przed snem coś przeciwbólowego co miałem w domu. więc noc fajnie przespana. Dzisiaj póki co jest ok ale już z rana pięknie czapka na głowie xD nie mam zamiaru już ryzykować xd hehe

Ja to najpierw muszę porządek zrobić porządek z przegrodą, znajoma zrobiła i mówi że jest bardzo zadowolona. Lepiej jej się spi, mówiła że miała ciągle migreny a teraz jakby ustało więc może akurat pomoże ;p tylko przeraża mnie samo leżenie w szpitalu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Ja mialem wycinana polowe przegrody , dobrze bylo moze przez 5 lat i problem wrocil , a zabieg , znaczy okres zaraz po nie bardzo przyjemny i juz nigdy bym nie powtórzył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Pewbie ból towarzyszył przez jakis czas...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Nie chodzi o sam bol ale o setony ktore sa spychane do zatok przez co nie mozna jesc bo nie oddychasz nosem , potem wyciągają jeden seton jak sie goi to uczucie jakby mozg przez nos Ci wyciągali a jesc dalej nie da sie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ehh... no to już mi się odechciało "naprawiać" cokolwiek xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium