SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
z tym się zgadzam w 100% :P Pewnie jak zaczną puszczać te zatoki to i waga wróci na swoje ;p
A tymczasem dalej robie swoje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
A co bierzesz na zatoki? Bo sam sie męcze a już chyba wszystko co mozliwe testowałem

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Ja miałem kupę lat temu mega problem z zatokami, wziąłem się za to i poszedłem na płukanie do laryngologa. Jedna rura w jedną dziurkę i druga w drugą i jazda. Lekarz odpalił maszynę i jazda. Kilka minut i po robocie. Potem cały dzień chodziłem zamroczony ale za kilka dni czułem się jak nowo narodziny. Polecam każdemu. Te wszystkie leki na zatoki itp. g**** dają, bo jadłem je jak cukierki. Teraz mam kilka lat spokóju

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
A miewałeś też bezdechy senne i chrapanie takie, że sasiadow budziles?

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25505
shinare
A miewałeś też bezdechy senne i chrapanie takie, że sasiadow budziles?
Może masz polipy? Moja kuzynka miała to wycinają i z głowy :P tak w nocy chrapala że słychać było 2 ulice dalej i ciągle jak by gadała przez nos męczyła się z tym kupeee lat aż poszła do lekarza i się okazało że ma polipy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
Eagle13
shinare
A miewałeś też bezdechy senne i chrapanie takie, że sasiadow budziles?
Może masz polipy? Moja kuzynka miała to wycinają i z głowy :P tak w nocy chrapala że słychać było 2 ulice dalej i ciągle jak by gadała przez nos męczyła się z tym kupeee lat aż poszła do lekarza i się okazało że ma polipy


Dokładnie, nie dość ze chrapie jak opętany, to w ciągu dnia takie wrazenie gadania przez nos + jak się połoze na plecach to nie moge oddechu zlapac No a najgorsze z tego wszystkiego te bezdechy w nocy, gdzie się wybudzę i kaszlę dobre 10min Chyba faktycznie muszę się przejść z tym do laryngologa, bo życie utrudnia cholernie

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
robertjudi
Ja miałem kupę lat temu mega problem z zatokami, wziąłem się za to i poszedłem na płukanie do laryngologa. Jedna rura w jedną dziurkę i druga w drugą i jazda. Lekarz odpalił maszynę i jazda. Kilka minut i po robocie. Potem cały dzień chodziłem zamroczony ale za kilka dni czułem się jak nowo narodziny. Polecam każdemu. Te wszystkie leki na zatoki itp. g**** dają, bo jadłem je jak cukierki. Teraz mam kilka lat spokóju



Nie wiem czy takie samo czysczenie miałem ale też mi laryngolog czyścił chyba 3 albo 4 razy i u mnie to nie pomogło
Jedynie co to właśnie po tym "zabiegu" czułem się dziwnie i 2.dni uszy zatkane

Na szczęście nie chrapię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25505
shinare
Eagle13
shinare
A miewałeś też bezdechy senne i chrapanie takie, że sasiadow budziles?
Może masz polipy? Moja kuzynka miała to wycinają i z głowy :P tak w nocy chrapala że słychać było 2 ulice dalej i ciągle jak by gadała przez nos męczyła się z tym kupeee lat aż poszła do lekarza i się okazało że ma polipy


Dokładnie, nie dość ze chrapie jak opętany, to w ciągu dnia takie wrazenie gadania przez nos + jak się połoze na plecach to nie moge oddechu zlapac No a najgorsze z tego wszystkiego te bezdechy w nocy, gdzie się wybudzę i kaszlę dobre 10min Chyba faktycznie muszę się przejść z tym do laryngologa, bo życie utrudnia cholernie
też tak miała kupę lat się z tym męczyła a zrobili w 1 dzień i jest git :d lepiej iść i mieć z głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
Teraz mi dales do myslenia, bo ciagle zylem z przekonaniem, ze to przegroda, operacja i kupa kasy A faktycznie moze byc to taki malo inwazyjny zabieg i po klopocie

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25505
Polipy często są spotykane to nic groźnego a uprzykrza życie jak cholera
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium