SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3205266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1472 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20895
Jak już wspomniałem, z tego samego powodu, co alkoholik alkoholu, po jednej łyżce się nie skończy, a po wszystkim orientujesz się, ża cały słój pusty i nie pamiętasz kiedy go opróżniłeś :]

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
No jak tam uważasz ;)
To unikaj, ja nie mam zamiaru ;P hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Whey z masłem i whey z masłem....okres teraz jest jaki jest. Weź no sobie zjedz przy niedzieli od Mamy schabowego z ziemniakami i nie wiem , mizerią i popraw rosołem. To nie zmieni totalnie nic w formie itd,a Ty już po powrocie do treningów.....i tak już nigdy schabowego nie dotkniesz znając Twoja głowę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21574 Napisanych postów 30805 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870683
100% racji. Ja teraz cały czas jem jakieś zupy, kanapki z pasztetem, bułki słodkie, obiady siostry, lody, i forma spada tak samo jak i spadała jak starałem się jeść czysto podczas offa Białka dziennie mam jakieś 120-150g, i chociaż trawienie jest idealne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Grzesiek, poczytaj co jadłem w szpitalu, co zjadłem wczoraj ;)
Nie mam ochoty na schabowego, zresztą u mnie sie nie je w domu schabowego bo u mnie też zdrowo jedzą, ruyby na parze, filet z indyka czy kurczaka też bez panierek z grillownicy, czy duszony, krewetki itp. z węgli ziemniaki, kasze, makarony itp. nie ma u mnie co weekend ciast tylko od okazji, więc nie wiem co znów z tym jedzeniem?
A że mi smakuje to sobie zjem, bo nawet jakbym miał polecieć to wole zjeść znów dzisiaj 1l lodów i kilka porcji wheya z masłem niż schabowego z ziemniakami czy pizze albo kebaba.
Zauważ że każdy ma inne kubki smakowe, ja wole takie smaki i tyle.
I jeku slodki nie że patrzę na formę, bo po co mam patrzeć na formę teraz? nigdzie nie wychodze, nigdzie się nie pokażę teraz, będę siedział w domu przez xx czasu zero treningu to myślisz że o formie ja myślę?
byłem w niedziele na komunii zjadłem tam różne mięsa i dużo, i jadłem wszystko na co miałem ochotę, też nie miałem z tym problemu.

Nie wiem co tak się utarło na mnie, pewnie jeszcze większość by mówiła dzisiaj że ja kura ryż i oliwa a od początku redu to ja ryżu nie jadłem nawet tylko kasze gryczaną, jaglaną, owsiane i to w większości, no czasami z 50g ryżu wpadało a na ładowaniu płatki ryżowe pre i post ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Ale spoko, przeciez kazdy je to na co ma ochote. Czy ja normalnie w zyciu nie moge tez czegoś lubic albo nie lubic.
Nie mam ochoty na bulke z kiełbasą.
Czy schabowego ociekajacego fatem.
Wole zjeść juz tego loda i wheya z maslem orzechowym ktore uwielbiam i tyle. I moglbym tonami tak jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Nie no dobra przepraszam...
Wiem ze mnie ponosi, teraz bedzie dluzszy off od dziennika treningowego bo ma byc treningowy a ze przez 6 tygodni off od wszystkiego wiec nie ma co pisać nawet ;)

Tak wiec milego dnia wszystkim i przepraszam ze sie unioslem czy cos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Luzik,myślałem że Rodzince takie Januszowe typowe obiady wchodzą. Luzno Michał,ja nikogo nie mam zamiaru pouczać jak żyć,jeść itd. Chciałem tak nieco luzu wprowadzić w dziennik itp bo zdaje sobie sprawę jak głowa znosi takie akcje gdy chcesz a nie możesz . Odpoczywaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Dziękuję za wyrozumiałość i miłego Grzesiek!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
5 dzień po zabiegu

Waga z dzisiaj 104,7kg
Cardio off
Siłowy off
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium