SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3188997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1420
BRAWO !!! MEGA FORMA :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Erwin , podlinkuj jak możesz . Będę miał wieczorem chwile , chętnie obejrzę . Dzięki

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 62 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1986
Gratulacje formy!

Dalej nie masz jakości jak czołowi kulturyści ze względu na dojrzałość, doświadczenie i czas. I jeszcze dlatego, że jesteś biedny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870234
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Michał śledziłem gdzieś tam ukradkiem jak tylko ten pozwoli, forma super, wielkie gratulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
no w debiuaxh to tam teoche nie pasowales;p Ty i drugi formy fajne a reszta raczej takie prawdziwe prawdziwe debiuty dla nich były.
Seniorów muszę obejrzeć bo jeszcze nie widziałem ale gratulacje kolejnego udanego występu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Posze z auta i pełen emocji jeszcze więc pewnie cos omine :)
Co do debiutów i open debiutow to serio tez sie nie spodziewalem i wcale nie bylem pewny wyniku bo jeden/dwoch gości wydawalo mi sie duzo wiekszych niz ja.
Ale super ze sie udało i jestem meeega z siebie zadowolony!

Sebiorzy to wiedzialem ze z Dawidem wychodze i on zgarnie tam wszystko a jak zibaczylem go na zywo to juz nie mialem wątpliwości.
Arek i Bartek tez wiadomo było ze będą przede mną bo doswiadczeni zawodnicy, mistrzów europy maja i startuja nie od dziś. Ja tez juz z nimi stalem na npc więc wiedzialem jak to sie skonczy więc top3 wiedzialem jakie bedzie jadace tam.
Olek zdecydowal sie wychodzic w 100kg jako druga kat. wiec tutaj myslalem ze szans jednak z nim nie mam a tym bardziej jak ogarnal zloto w cp i chyba w overall tez wiec myslalem ze w 100kg tez nie mam do niego podjazdu.
Było również dwóch zawodników jeszcze ktorzy wg mnie rozmiarem i sylwetkowo fajnie wyglądali. Jednak sędziowie ocenili inaczej i mnie dali za Dawidem arkiem i bartkiem wiec dla mnie to bardzo duze osiagniecie bo było nas 9 a w porownaniach widzialem tylko jak sedziowie dswali mnie coraz to wyżej i to mnie motywowalo do walki za wszelką cenę!
Ja jestem mega zadowolony z tego czwartego miejsca, dla mnie ono jest jak wygrana :) niech kazdy myśli co chce. Niektorzy piszą że 4 miejsce to masakra. Dla mnie na tych zawodach i w tej obsadzie było to coś czwgo nie oczekiwałem i sie nie spodziewałem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25500
Nie miejsce a forma to jak do niej dążyłeś i dotarłeś i to jaki masz charakter do tego sportu to jest wygrana, gratki i brawo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402364
Pięknie poszło
Gratulacje!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium