SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3204439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja one blade i to z nakładka gole twarz. Jak ogóle normalna maszynka czy choćby zwykła elektryczną to na drugi dzień wyglądam jakbym był po walce z Tysonem xD na szczęście na ciele już tego problemu nie ma.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Ja jutro one blade pro zrobie bez nakładki, pokaże jak to wygląda, ogolnie wlasie siu siu wstalem i tak patrzę w lustro t jak dla mnie to juz robi sie sztos powoli. ;)
Jak o 4:10 wstane to ogarne foto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Waga z dzisiaj 96,6kg
Woda na dzisiaj 2,5l
Sól 7g
Spacerek zrobiony, tym razem dłużej trochę bo musialem sobie w głowie poukladac co musze zrobic dzisiaj, kupić itp ;)
Co do treningu to nie wiem ale dam sobie na looz chyba dzisiaj bo tak naprawdę jak zacząłem w Sobotę treningiem nóg tak do wczoraj dzien w dzień trening leciał.
Foty zrobione
Posiłki póki co z rana 5jajek
Później mam cztery rozpisane 30/5/100 i zobaczymy co dalej ;)
Po cardio aż mi pępek wciagnelo xD zarabiscie to wyglądało jakbym przepukliny nie miał... ale zaraz później wyszedł...




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Michał pępekiem się nie przejmuj bo nie wygląda on źle, obstawiam że sędziowie nawet nic nie zauważa ;) mają a mało czasu żeby tak dogłębnie dostrzec musieli by wiedzieć o Michał ma przepuklinę to od razu go uj**iemi a tak nie jest to tylko w naszej głowie ;d co do treningu ale to tylko moja sugestia jak się czujesz na siłach a wegli masz nie mało to kiedyś w środku dnia lekka ale to lekka pompa nawet na gumach żeby te węgle lepiej weszły ;) 3mam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Ja wiem ze teraz nic z tym nie zrobie ale zwyczajnie sie zdziwiłem że gdzies zassalo tą przepukline na chwile i serio ładnie to wygladalo ;)

Oki to w takim razie pójdę do piwni zrobić jakiś fbw ale dzisiaj juz serio fbw xD jak tak radzisz to poslucham :p

Właśnie sie popakuje lekko zacznę ręce bladem robic później nogi, zjem o 9 i o 10 pojde na pompke, później jeszcze do sklepu po jakies wafle i tostowy zeby było cos na ladowanie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29611 Napisanych postów 62977 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902739
Dziś waga zacznie lecieć. Bo wody już mało. No chyba że żarcie wyrówna ale u mnie ile bym nie zjadł waga zawsze leci w końcówce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
No zobaczymy jak tam wyjdzie :D póki co jedzenie kupione i jazda zaraz z goleniem tym blade bo o 13-13:30 bedę wyjeżdżał tez z domu a jeszcze spakować się itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Dajcie znac czy działa tak link do zdjęć do dysku google, to z dzisiaj z rana foty
Może będzie fajniej tak udostępniac i wtedy jakość będzie lepsza niż z wklejania ;p

https://drive.google.com/drive/folders/1OMbXk7tOLW_uhswe6RafuqJQSCqXvckd?usp=sharing 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21566 Napisanych postów 30796 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29611 Napisanych postów 62977 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902739
Kosiara jest!

Brzuch nogi i choinka to jakieś nieporozumienie!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium