SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3213608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Udostępniam sobie po grupach bo w sumie co mi szkodzi ;p to nic nie kosztuje a nóż widelec ktoś się odezwie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dobrze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25667
Mega wyglądasz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29696 Napisanych postów 63055 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 903068
Ogrom.
Przepis na łapy też poproszę

No i działaj bo jest na to idealny moment! Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
Te nogi to kosmos, ale jak dla Ciebie 200 kg na siady top nic, to znamy recepte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Dziękuję :)
Dzisiaj pozowanie też sobie nagrywałem bo staram się bez lustra pozować.
I nie wiem co z układem czy tamta nuta nie była za wolna w Sopocie itp i za nudne to wszystko nie było. to znaczy było nudne bo podstawowe pozy to wiadomo xD hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Jak coś to na dysku google wstawiłem sobie rundkę pozowania, pewnie jak będę w domu to sobie jakieś urywki z niego na insta story wstawię a tutaj jak coś to całość:

https://drive.google.com/file/d/10J4ZjFrloRRdq_T9yp6BDb6QEOGPE4Sk/view?usp=sharing

A i proszę nie odbierajcie mnie tak że w piórka obrastam czy coś bo w social szaleje itp. zwyczajnie takie nagrywanie i udostępnianie też mnie jakoś teraz bardziej motywuje i tak tego syfu na stary jest od groma na ig więc mój dodatkowy syf nikomu nie zaszkodzi chyba. Ja dalej o sobie zdania nie zmieniłem a takie coś jak soobie nagram i wstawię to mnie motywuje dodatkowo.
i poniekąd zmusza do tego pozowania bo tak to bym pewnie zrobił cardio i olał temat

No ale może jutro mi sie to zmieni i nie będzie mi sie chciało nic wstawiać tego nie wiem. póki co właśnie mam tak że każde zdjęcie wstawione z sopotu, każda jakaś głupia mała rzecz mnie motywuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21607 Napisanych postów 30839 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871038
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Zmień myślenie Winter. ) każdy Ci tu kibicuje i liczy ze wykorzystasz te szanse
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Dzięki wolałem napisać w razie wu żeby ktoś nie pomyślał że "teraz to mu odwaliło po Sopocie"

Tobiasz wiesz że dam z siebie wszystko nawet chyba to widać, przed Sopotem nawet tak się do pozowania nie przykładałem a na bank nie 5 tygodni przed :D Ja serio nie chce nawalić na żadnej płaszczyźnie, tam gdzie mogę siebie dać maksa to dam!

Dziękuję Wam naprawdę za wsparcie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium