SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3205635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 3633 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86292
Nie wrzucasz już filmów z treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Nie bo to i tak bezsens oglądać cały czas to samo w tych samych ujęciach itp. A tak naprawdę i tak nikt tego nie ogląda :)
Zresztą to samo można powiedzieć z tą fotką co wstawiłem, też ciągle to samo, w tym samym miejscu i te same pozy :)
Taki sport :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21577 Napisanych postów 30806 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Bo muza dobra leciała xD haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Mi już koleś na Czechowicza grupie "lepsi każdego dnia" napisał że pewnie nawet bokserki codziennie noszę te same :D Więc po co się produkować i coś kręcić jak i tak Cię zmieszają z błotem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21577 Napisanych postów 30806 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870690
Na tych grupach to takie parapety siedzą, że ja już przestałem tam cokolwiek wrzucać. Co byś nie dał, zawsze się znajdzie jakiś idiota z mądrym komentarzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
To jest fakt. Już sie o tym przekonałem nie raz...
Dlatego teraz juz wszystko z przymrużeniem oka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
winterR
Mi już koleś na Czechowicza grupie "lepsi każdego dnia" napisał że pewnie nawet bokserki codziennie noszę te same :D Więc po co się produkować i coś kręcić jak i tak Cię zmieszają z błotem :D

Co Ty się przejmujesz jakimiś zerami życiowymi Osobiście jak mi się coś podoba to daje like czy komentuje, jak nie to mam to w dupie, bo nie chce mi się tracić czasu na to, więc nie rozumiem co trzeba mieć w głowie, żeby siedzieć na grupach całymi dniami i śledzić tak dokładnie, kto co na dupie nosi i się przyp*****lać pod fotami czy filmami na yt
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
No i ja mam podobne zdanie na ten temat. W sensie ze tak samo robie i nawet jak cos mi sie nie podoba to tez mam to gdzies i nie wcinam się :)
Ale wiesz, może to zazdrość a tez nie oszukujmy sie wielu ludzi mysli ze strzal z testo robi z Ciebie mr Olympia. Ze mozna leżeć, pierdziec w stolek, jeść syf i budować suche mięsko.
Niestety takich mamy speców na tych grupach.

Ale nie powiem bo pozytywnych komentarzy też jest dużo. Zeby nie było że tylko narzekam :p bo pewnie i te foty z dzisiaj tez lada chwila polecą na grupy xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium