SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3511273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7106 Napisanych postów 14003 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2238097
Luźno :D Tylko ja to Jaworzno Opolskie jak coś :P
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 8831 Napisanych postów 50913 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390999
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7106 Napisanych postów 14003 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2238097
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2867 Napisanych postów 5127 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119924
Aż sprawdziłem gdzie Ty masz tą słynna piwniczanke jak zobaczyłem Opolskie. Kojarzę drogę, jakieś 80 będę mial DO ciebie. Jak sędziowałem mecze piłkarskie to bylem m. In. W Rudnikach czy Praszce a to tam obok Ciebie w sumie
No i do Damiana masz ok. 50km więc jakby dojechał kiedyś Tobiasz, Dominik to można solidna ustawke zrobić.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7106 Napisanych postów 14003 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2238097
To tyle w sumie co ja mam do Opola :D Rudniki to rzut beretem z 5-7km :D
Oj już sobie wyobraziłem tą ustawkę w mojej piwnicy xD haha jak naleśniki byśmy byli pościskani :D
Ale kurcze opcja ciekawa :D :D
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 144 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 64631
O no proszę, nie wiedziałam że jesteście z okolicy Opola - często tam ustawki są, nie ?To moje miasto rodzinne a obecnie w Krk mieszkam.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7106 Napisanych postów 14003 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2238097
Moje studenckie że tak powiem :D Co do ustawek to ja jeszcze na żadnej nie byłem ale chyba w Opolu z tego co kojarzę jedna kiedyś była :P Lecz ręki sobie nie dam uciąć za o inf
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7106 Napisanych postów 14003 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2238097
16 Tydzień Masy
Poniedziałek 01.06.2020r
106 Dzień Masy


Witam
Dzisiaj były grane nogi :) W siadach speniałem i nie siadałem 232kg tak jak miałem w planie. Od rana walczyłem z tym w głowie i niestety poległem, boję się już i tyle, kolana też pobolewają ale najgorsze jest to że właśnie brak kogoś pewnego za plecami. Więc poszło 200kg x8p(1600kg) zamiast 232kg x5p(1160kg) jeżeli by się udało 5 zrobić. Za tydzień dodam tym razem 5kg i zobaczę jak to pójdzie, chciałbym teraz celować w to 8p. Reszta bardzo spoko weszła, teraz ciężko się łazi ;p
Jutro pójdzie Klatka + barki, ręce w tym tygodniu będą miały spokój aż do soboty


Trening


1. Przysiady (120s)
80x12 125x6 160x6 190x3 230x5
80x12 125x6 170x6 200x8

2. Sisi squat na maszynie z hantlami w rękach (90s)
2x35x11+5 2x22x10+3 2x15x10+1 2x10x9+1 CCx12+2
2x35x12+6 2x28x8+4 2x19x8+2 2x10x9+1 CCx13+2

3. Syzyfki, mocny wypad kolanami w przód,
Kolana złączone (30s) zmiana na 30s przerwy z 60s
CCx19 x12 x12 x11 x11
CCx18 x13 x13 x12 x12

4. Wyprosty z hantlą między stopami (60s)
57x16 57x13 57x12 57x11 57x11
57x15 57x12 57x11 57x12 57x11

5. Uginanie leżąc (90s)
6x13 5x11 5x8 4x11 3x15
6x14 5x12 5x8 4x11 3x13

6. Uginania na dwugłowe stojąc (60s)
30x10 25x11 25x10 25x10 25x10
32x10 25x12 25x11 25x11 25x10

7. Uginanie hantli między stopami leżąc (60)
28x9 22x10 19x11 15x12 15x11
28x9 22x9 19x10 15x12 15x11

8. Wspięcia na palce stojąc (10s)
30+25+19+17+12+10+9+9+9+9+9
30+25+21+12+11+10+10+9+9+9+9

9. Wznosy nóg (30)
10x22 10x13 CCx16 CCx13
15x12 10x14 CCx18 CCx13

10. Przyciągania kolan do brzucha(30)
x17 x14 x12 x12
x18 x15 x12 x12

30min cardio na czczo


Szama
1. B: 55g W:80g T:25g
2. B: 55g W:100g T:20g + 5g o3
3. B: 55g W:100g T:20g + 5g o3
4. B: 55g W:140g
Pre: 10g EAA + 5g Kreatyna +30g Dekstrozy
Intra: 20g EAA + 5g Kreatyna + 45g Dekstrozy
5. B: 65g W:225g
6. B: 55g W:180g T:5g


Suplementacja
Witaminy i minerały - 2tab
Witamina C - 3x 2g
Witamina D - 8000iu
Omega 3 - 2x 5g
NAC - 2x 1200mg
Maślan Sodu - 2x 550mg
Cynk - 2x 30mg
B-50 Complex - 1tab.
Magnez - 3x 280mg
MSM - 5g
Chrom - 6x 200ug
ALA - 4x 300mg
Berberyna - 4x 400mg
Enzymy trawienne - 2tab
Liv 52 DS - 2x1tab
Bergamot extract - 1tab
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1229 Napisanych postów 4122 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 393385
winterR
Luźno :D Tylko ja to Jaworzno Opolskie jak coś :P


Eee to my do siebie mamy nie całą godzinke drogi Szkoda że już nasi nie grają z Rudnikami czy Praszką bo bym wbił na trening przy okazji
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7106 Napisanych postów 14003 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2238097
Może zaczną :D czy to jakieś inne ligi teraz? :D
Może ja będę miał jakiś wyjazd do Opola a z Opola to już chyba blisko do Ciebie :D Też bym odwiedził tą Twoją mordownie :D Jakieś nogi byśmy przywalili :d
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

electro
Polecane artykuły