SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3205399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
A i zeby nie było bo ja nie jestem ani za jedną ani za drugą ekipa. Bo jedynie kogo strasznie szanuje to Adama i to nie dlatego że był moim trenerem ale za to jakim czlowiekiem jest bo Adama juz znam od dawna i Paweł Dyszlewicz z Kasią Chłopecką mnie z nim poznali i wiele dobrego opowiadali zawsze o Adamie ;)
Tak więc to tak nawiasem zeby nie było ze ja jestem za jakąś tam ekipa ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 169 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 129770
Kasia to fenomen, przy swojej wadze takie ilości kalorii pochłania i jeszcze suchutka jest :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Dokładnie było tak jak piszesz ;) W ogóle bardzo miło wspominam te czasy jak z nimi jeździłem po zawodach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Kurde Kasia to była/jest petarda. Bardzo skromna, fajna Dziewczyna. Razem z Pawłem mega spoko Ludzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Nic dodać nic ująć. Mega pozytywna para i przede wszystkim szczera i sympatyczna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wracając do tematu. Nawet jeżeli ktoś robi faktycznie mostek/off to nie trwa on cały offseason tylko kilka/kilkanaście tygodni a następnie jakiś okres masowy pozniej redu i wtedy faktycznie jakiś prpgres jest notowany. Zobaczcie konieczynsiego, po zawodach krotki mostek ale później zaraz solidna masa. Sporo jedzenia + jakieś czity ale na nim się to sprawdza bo prpgres robi. Ja mam podbnie jak Przemo, wrzucę syf Raz drugi i apetyt leży. Ale jeżeli komuś to nie obciąża układu pokarmowego to czemu nie. Nadwyzka i bodziec na masie jest ważniejsza niż wrazliwosc insulinowa, z reszta sama wrazliwosc nie warunkuje progresu. Tak czy inaczej nie uwierzę ze ktoś na mostku zrobi mega progres. Sam byłem sporo czasu ostatnio mostek/off bo praktycznie 5 miesięcy i zanotowałem w tym czasie spory regres ale z tym się też liczyłem. Jedyny plus jaki zauważyłem to poprawa Lipidow, resztę wyników raczej cały rok mam w normie. Minus taki ze teraz zamiast robić progres ja odrabiam straty xD
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Czyli w skrócie właśnie tak jak pisałem ten kto może sobie na to pozwolić to może tylko niech już nikt nie ściemnia że na mostku robi większy progress niż na x środkach bo sami wiemy jak jest :)
Tak jak piszesz teraz odrabiasz straty, wiadomo nie będziesz ich odrabiał długo jakoś. ale też nie ściemniasz że sylwetka na off/mostku taka sama albo i lepsze niż jak byłeś on :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21574 Napisanych postów 30805 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870683
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
To trzeba już pytać tych co tak twierdzą :D może będzie filmik jakiś o tym :P
Aaa nie to musisz na prowadzenie się zgłosić bo wszystkiego na stół wyłożyć nie mogą :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
Dlatego nie TBB nie RP a teamnutella, a tak serio z tym progresem Mati to się okaze bo to że waga u niego idzie teraz spoko ale to chyba na scenie się zweryfikuje.

A już gadanie że oczywiście na mostku robi się mega progres lepszy niż na 5 środkach to można równać do bajek dawno dawno temu za górami... I 2iu gh wystarczy na wagę 120kg miesa xD
Już serio by dali se siana z takimi bajkami i ludziom nadzieji nie dawali
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium