SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3212458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21598 Napisanych postów 30821 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870907
W sumie tak nie próbowałem, ale bardzo możliwe, bo masz w zasadzie sam docisk, gdzie triceps pracuje najmocniej. Ja nie raz robiłem właśnie samo dociskanie, i też bardzo dobrze czułem. Ale z chęcią spróbuje na ziemi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
Ja robię jak Ty Przemo kiedyś pokazywałeś że na koniec mostka daje dwa ciężarki 2.5kg żeby wykluczyć tę fazę gdzie najmocniej angażuje klatę i bary. To coś ala Wiktor z ziemii opisuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Przemek akurat podobnie myślę dlatego w jednym zestawie mam wycisk wąsko a w drugim dipy :D
I też wlasnie jak wyciskam wąsko to nie robię zadnego mostka, i tez sztange zatrzymuje tak z 1-2cm nad klatką, wtedy u mnie najlepiej czuje ten triceps :)
Więc wszystko podobnie jak Wy piszecie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
10 Tydzień Masy
Niedziela 26.04.2020r
70 Dzień Masy


Siemka
Dzisiaj waga taka sama jak wczoraj, czyli 107,9kg (+1,4kg). Cardio też sobie strzeliłem 30min na czczo.
Ogólnie dzisiaj coś bardzo słabo ze snem... nie wiem dlaczego... Pewnie taki dzień :)
Wytyczne od Adama już znane ale to i tak je wprowadzę od poniedziałku.
W sumie to kolejne podbicie kcal. Węgle tym razem 40g w górę w DT (do 1 i 5 posiłku po 20g)
A w dni bez treningu, tłuszcze inaczej lekko rozmieszczone i +5g fatu ogółem, +40g węgli do 6 posiłku :)
I to by było tyle ;p
Dzisiaj odpoczynek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10655 Napisanych postów 30009 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609945
Mnie przy dipach j**ia tak łokcie ze sie nie da....chyba że maszyna to tam jest git ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja miałem ten sam problem z dipsami przez pospinanie Itd. Zacząłem od wiszenia po treningach w max rozciągnięciu na poręczach pare razy w tygodniu. Z czasem jak klatka i barki poluzowany to łokcie przestały j**ac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 636 Napisanych postów 1105 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13388
To sprobuje tak jak Wiktor mowisz, bo mi przy francuzie i dipach rozrywa lokcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Cenna wskazówka

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Ja własnie wplatam też to rozciąganie DC po treningu co Wiktor kiedyś podawałeś link :)
Mega sprawa, jakoś tak lepiej się czuję po treningu ;p tylko mi się nigdy nie chce za długo xD ale chyba czuję poprawę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Winter, widziałem nowe foty i doj**ales teraz dość solidnie, najbardziej mi się rzucił w oczy progress w tym tygodniu. Jak dowalisz mięsa w ręce to serio konkret będzie na scenie :D

A DC świetna sprawa, ja też to robię już z około roku, szybkie i konkretne rozciąganie, a krew do mięśnia po nim napływa piękne :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium