SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3211453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Kamil masz racje, wlaśnie wszystko siedzi w głowie. Np ja nawet gdy mam zastąpić kurę zwykłym wpc to się waham i tego nie zrobię bo większy wyrzut ins. niż po mięsie itp. dużo takich rzeczy siedzi mi w głowie :) Co do jedzenia w restauracji itp to spoko bo byłem i na urodzinach dziadka w restauracji i na chrzcinach i na stypie dziadka i wszędzie normalnie zjadłem obiad (wiadomo zwykły obiad w racjonalnych ilościach a nie pchanie pod korek) i co do wyjść to aż tak strasznie się nie ograniczam "bo posiłek". Wiaodmo w tygodniu mało gdzie wychodzę, bo nie mam czasu niestety ale weekendy spotykam się ze znajomymi i wychodzę z domu, żeby zaraz ktoś mnie tutaj za jaskiniowca i odludka nie uznał który nie ma wcale życia.
Co do jedzenia no kurka tak mam i co poradzę? robiąc tak czuję że daję z siebie 100% w innym wypadku czuję że coś robię nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870850
Tylko to jest złudne myślenie. I więcej krzywdy wyrządzi Ci wyrzut kortyzolu przez myślenie o tym, niż dodanie tego keczupu do ryżu Ale nie mam zamiaru Cię umoralniać, bo sam tego nie lubię. Może kiedyś sam do tego dojdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Czaję o co chodzi :) Może kiedyś zluzuje mi się w tej głowie i będzie lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
nawet sobie nie wyobrazasz jaki pyszny omlet moze byc jak masz 140g wegli w posilku :d


nie widziałem wcześniejszej twojej wypowiedzi, no tak ryby musisz dac ciut wiecej jak chces zbiałko miec idelanie
dlatego tez jak mam 250g np indyka na posiłek to ta paczka ryb 570g bedzie na dwa posiłki
i nie zamierzam rozkminiac czy bedzie 5g wiecej czy mniej


p.s naklejki z Biedry zbierasz ?







Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-11-12 10:10:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Właśnie sobie wyobraziłem takiego z owocami i z kakao na słodko :D
Od lipca nie używam słodzików bo też sam z dupy się ograniczyłem :D Może i rzeczywiście pora ściągnąć z siebie kilka ograniczeń :D póki co to mam teraz jedo wielkie "g****" w głowie :)

U mnie w domu zbierają ale naklejki są od 40zł chyba a ja jak kure na promo zawssze kupuje to jest max 3kg na karte no teraz bylo 4kg ale to też nie będzie zakupów za 40zł więc ani jednej nie miałem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548
Ja np ostatnio ryz zastępuje jakimiś kopytakaminczy kluski slaskie z lidla ktore naprawde dobrze smakuja jak sie je z kurakiem na patelni podsmaży , a makro maja eleganckie , tez kiedys tylko ryz i kura a teraz staram sie urozmaicać i jest prościej i smaczniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
No to ja już bym chyba spać po nocach nie umniał jakbym takie kopytka/klusi miał jeść xD i to całkiem poważnie mówie :D
Nawalone mam w tej głowie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
widzisz sam terwz piszesz alno mozna z tego wywnioskować, że nie do koncs sie dobrze fuzjesz z tym ryżem, a ciagke się zapierales ze jest inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Nie no bo wiem że nie chcecie dla mnie źle :P Przyznaję Wam rację bo coś w tym może być że przyjemnniej wszedłby teraz posiłek na słodko niż na słono.
Zresztą ja już sam nie wiem z czym się czuję dobrze a z czym nie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
winterR
No to ja już bym chyba spać po nocach nie umniał jakbym takie kopytka/klusi miał jeść xD i to całkiem poważnie mówie :D
Nawalone mam w tej głowie xD



Dlaczego miałbyś nie spać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium