SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3204602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2602 Napisanych postów 2957 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39566
erwinoos
shinare
Przy zgiętym kolanie, jeśli ból jest nad kolanem - ta łezka - to rozciąganie mięśnia VMO załatwi sprawe, dobrze sprawdza się też floss band w to miejsce


a jakieś konkretne ćwiczenia rozciągające mógłbyś polecić?

ja miałem podobnie, fizjo mi zalecił reverse nordic curl.. z początku masakra, ale rzeczywiście po czasie daje to ćwiczenie mega różnicę


Dokladnie, reverse nordic curl chyba najlepiej dziala, ale trzeba pamietac, by kolan nie odrywac od podloza, idziemy do tylu na tyle, ile mobilka pozwala

Do tego noga ugieta w kolanie i oparta o laweczke a druga 90st podporowa i tez im bardziej spionizujemy tulow tym wieksze.rozciagniecie

Ogolnie warto zainwestowac kilka zlotych w floss band, owijasz mocno kolano, i nawet schodzisz do zwyklego siadu, aktywnie uginasz i prostujesz noge itp. jak od kolana w dol zacznie siniec, zazwyczaj 2-3minuty to rozwiazujesz gume

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
o floss band zupełnie nie słyszałem, że tutaj mogłoby pomóc w tej kwestii, ale z tego co mówisz warto spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
shinare


Do tego noga ugieta w kolanie i oparta o laweczke a druga 90st podporowa i tez im bardziej spionizujemy tulow tym wieksze.rozciagniecie




jak nie mogę tego wyobrazić sobie w głowie..

coś jak przysiad bułgarski?


Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2022-06-10 17:29:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2602 Napisanych postów 2957 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39566
erwinoos
shinare


Do tego noga ugieta w kolanie i oparta o laweczke a druga 90st podporowa i tez im bardziej spionizujemy tulow tym wieksze.rozciagniecie




jak nie mogę tego wyobrazić sobie w głowie..

coś jak przysiad bułgarski?



Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2022-06-10 17:29:30


Dokładnie tak, tylko pionizujesz tułów ze pieta nogi na lawce zbliza sie do tylka
1

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Właśnie u mnie kuzynka byla bo tez jest fizjo i pogadalem z nią to to samo powiedziała co Ty tutaj, wzięła ucisnela w kilka miejsc i jakby puscilo xD ale mowila ze to wlasnie wina tej łezki, no i pokazała tez mobilizacje tej blizny mojej po przepuklinie jak działać z nia więc baja ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Siemka
Waga z dzisiaj 100kg
Cardio 30min na czczo
Dzisiaj w planie jakies lekkie bareczki i triceps :D ale sie jaram!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Tutaj jeszcze wczorajsza gira po cardio ;)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174903
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Forma przetrzymana, brawo
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Nie no po nogach to bym formy nie oceniał xD hehe
Może jutro zrobie check jak to teraz wyglada, dzisiaj miałem zrobić ale jakoś tak mi uciekło bo poleciałem szybko na cardio a później mame musiałem podwieźć i tak na szybciocha wszystko z rana było.

Ogólnie w okolicach pępka, dół brzucha tam skóra taka gruba bardzo, jakby jeszcze lekko spuchnięta czy coś, no albo tak mam bo już smalcu nabrałem, nie wiem. Czwórki w prążkach, triceps w prążkach, klatka w prążkach to na bank, brzuch taki za mgłą, na dupie raczej pręgów nie ma chociaz nie przyglądałem się, plecy gdzieś miałem foto po cardio na IG wstawiłem ale chyba tutaj nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium