SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3188935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Winter zazdro z tymi kaloriami z kroków, ja dziś zrobiłem prawie 31k i mi pokazuje +-750 kcal, jednak te 25kg+ robi różnicę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
normalnie tyle nie robię akurat mam w tym miesiącu takie obowiązki w pracy a nie inne że zmusza mnie to do tych kroków.

skejcik te kalorie z kroków to jedna wielka ściema jakiegoś mi band 6 przeciez na zdrowy rozum tyle nie przepalisz nawet jak jest różnica 25kg mięsa to tak nie działa. Pisalem że 5000 kroków to pokazuje 200kcal a jak włączysz jakiś trening i niby tryb spacer to zaraz Ci wali kcal jak wściekłe... to ma się nijak do realiów, wzory wzorami, fizyka fizyką, duperele duperelami ale życia nie oszukasz. Chociaż tak jak mówią fizyki też.

Nie wiem zresztą meczy mnie już tem temat spalonych kcal, co lepiej co gorzej.
Od dzisiaj wracam do suchych wpisek bez emocji, bez tego co siedzi w głowie i co ja myślę, to przynajmniej nikt mnie od niekompetentnych nie będzie wyzywał czy nie wiem jeszcze jakich.

miłego wieczoru a ja idę ogarnąć jedzenie na jutro ;)

3majcie się ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Wszystko najlepiej wiedzący napisał ze odlajkowuje temat wiec luzik jednego mniej obrażającego raczej jedynego ;)
Dawaj normalne wypiski,ja chyba drugi raz się tu wypowiadam ale czytam Twoj dziennik codziennie tak sam Przemka
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Dziennik i tak będę prowadził bo prowadze dzienniki nieprzerwanie od 2007r bodajże i mam to tak we krwi ze to jak nałóg :D hehe
Pewnie sie przespie i zejdzie cisnienie bo dzisiaj tez ciężki dzien, na dodtaek te święta idą za którymi tez srednio jakos przepadam, bo zawsze w swieta więcej "hałasu" chodzi o przygotowania itp niz to tego wszystkiego warte. Niby czas z najbliższymi i relaks ale tak nie jest do końca. Czas z bliskimi ok ale relaks? No dobra moze w dzień świąt juz tak ale tak jak dzisiaj i jutro jeszcze będzie no to sory :D hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21513 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870219
Oj tam, szukaj pozytywów. Tym intensywnym odkurzaniem i myciem okien spalisz mnóstwo kcal, i redukcja szybciej pójdzie.
Sory, już nie draznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Hahaha :D czekaj czekaj tylko jeszcze wzory na to bo nie wiem ile przez to jedzenia dołożyć xD w sensie z tych przepalonych kalorii w trakcie odkurzania.

Ty to ja teraz przez ten tydzień jak aktywność mi skoczyla z 5k krokow dziennie na 15-17k to tez musze jedzenia dowalic bo tak to cala redu w pi..u

Ide owalic zaraz 100g masla orzechowego nadprogramowo za dzisiajsze 19746 kroków xD chyba bedzie ok, bo zegarek pokazuje nawet 1362kcal to z 200g masla nawet mogę xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25495
No tak teraz musisz dołożyć sporo kcal obliczyć to przez xy do kwadratu bo inaczej mięso popalone gościu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 144 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64597
Hehh, czytając tą Waszą dyskusje odnośnie kroków nasuwa mi się odwieczny problem w kwestii liczenia makro (z pełnowartościowych), czy liczenia kcal, jedz co chcesz, meal plan itd. Moim zdaniem nieważne co stosujesz - trzymaj się tego i jak się sprawdza, działa na Cb to stosuj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Haha tutaj jak najbardziej pitagoras sie sprawdzi do tego wyliczenia :D haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Siemka
U mnie dzisiaj waga 113,6kg
Cardio off za to wstałem o 4 i do tej godziny sobie pozowalem i kurcze jestem zadowolony z tego tygodnia jak to poszło ;)
Dzisiaj na siłowym Barki i Biceps ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium