SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3511680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7106 Napisanych postów 14003 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2238097
kurna rozbije wszystkie dzisiaj osobno i sprawdzę. najwyżej już do końca paralite z siebie zrobię i będzie jazda.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
bo może rzeczywiście problem tkwi konkretnie w jednym środku, z którego korzystasz, a może to nawet kwestia konkretnej butli
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Zazwyczaj ból jest spowodowany złe ugotowana partia towaru lub po zmianie nośnika(oleju) bądź rozpuszczalnika lub jego zbyt duża ilość.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7106 Napisanych postów 14003 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2238097
Też możliwe a teraz nawet nie pamiętam od kiedy dokładnie to się zaczęło dziać i która butle zmieniałem wtedy itp.

no bo to juz jest męczące w ciul :P
obczaje dzisiaj bo akurat dzisiaj na lecieć.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Spróbuj w łydki mówię Ci zaufaj mi jestem ekspertem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7106 Napisanych postów 14003 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2238097
nie test master deca

no jasne dzięki kumplu ;p już raz spróbowąłem i to tylko 0,5ml dziękuję :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 163 Napisanych postów 659 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26842
Nie odważył bym się w lydke :d raz wbiłem w udo i 3 dni jak pirat chodziłem z drewnianą noga
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7106 Napisanych postów 14003 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2238097
Ja np w uda u poslady zawsze spoko, za to lydka to dla beki bo Adam napisal że lydka i klatka to niemile uczucie to stwierdziłem że trzeba sprawdzić. W klatke juz mi sie odechcialo po tym co po lydce sie działo.
No ale np barki próbowałem to masakra nie pyklo 2na2 i mi sie odechcialo :p
Najszerszy teraz próbowałem i lipa.
Dzisiaj kazdy srodek lece osobno i w inne miejsca, zobaczę czy wszystkie dla mnie nie są przyjazne czy tylko jakis jeden z nich ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7106 Napisanych postów 14003 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2238097
Tutaj jeszcze barki jak mam tak szczerze powiedzieć to niby trening wchodzi ale ze mną jest cos nie tak nie ma tego czegoś na treningu. Ide bo taka rutyna.

Kubańskie wyciskanie 3s 8-12p
6x8p 4x10 4x9
6x10 4x11 4x10

Wyciskanie żołnierskie siedząc 6x 2p EMOM
95kg


Unoszenie sztnagielek na bok, siedząc 4s 10p w ostatniej drop set
19x10 19x11 19x11 19x10+15x5+10x6
22x10 22x9 19x10 19x10+15x5+10x7

Wyciskanie sztagielek nad głowę siedząc 1s 8-10p i 1s back off ok.15p
28x10 22x15
28x10 22x15

Podciąganie sztangi wzdłuż tulowia 4s 12p - 20x1
40x12 x12 x12 x11
42x12 x12 x12 x12

Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia na tył barku 4s 12p
19x12 x12 x11 x11
22x12 x11 19x12 x11

Wyciskanie zza głowy szerokim chwytem 3s 12-15p
20x8 60x14 x12 x11
20x8 60x15 x13 x11

Przyciągania kolan do brzucha
X17+17+14+12+12+10+9
X20+18+15+14+13+11+10

Wznosy nog
12+10+7+6
14+12+10+8
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

electro
Polecane artykuły