SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3211973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Nie no dobrze mój błąd xD bo z przyzwyczajenia napisałem xD właśnie teraz wskoczylem na kolejne 30min i po zaraz wleci posiłek z wheya ryzu i oliwy :p juz sie mrozi w lodówce :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Ale powiem wam ze w dnt to jednak na raz odbębnie całe xD bo tak dziwnie :D
W dt z rana i po treningu xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Siemka
Dzisiaj waga 102,5kg po dnt
Cardio dzisiaj 30min na czczo i 30min po treningu.
Tak jak pisalem w DT będę je sobie rozbijal ale w dnt wszystko na raz :p bo dziwnie mi sie wczoraj leciało ta drugą sesję.
Dzisiaj nogi

Ogólnie od kilku dni mam problem z prawą ósemka.... boli jak wściekła, już nawet głowa i ucho od niej boli. Miałem iść do dentysty w piątek ale okazało sie ze nie ma czasu i mam dzwonić dopiero w poniedziałek... nie wiem jak to wytrzymam. Dzisiaj zadzwonię jeszcze w jedno miejsce, może cos sie uda z nim zrobić.
Tylko teraz ciekawe jak mi ją wyrwą to pewnie kilka dni treningow z głowy :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7523 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385549
Ja mialem juz dwie ósemki wyrywane i jeden dzien i jest dobrze , zwlaszcza jak Cie mocno rwie to poczujesz mega ulgę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5801 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106190
wszystko zależy od ułożenie i jak korzenie są osadzone bo czasami nie jest to takie proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
No ja już od rana dzwonię po dentystach.
Najpierw chciałem na NFZ to kazali dopiero w poniedziałek dzwonić żeby się dowiedzieć co i jak... Do Poniedziałku to ja umrę z tego bólu...
To dzwoniłem jeszcze raz i że prywatnie bym chciał to koleś ma tyle ludzi że dzisiaj ja byłem niby trzecią osobą która dzwoni z ósemką i że od 12 do 20 ma dzisiaj ludzi więc opór... Masakra jakaś
A ile Cię Rutek kosztował taki ząb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 69 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 667
Zależy jak skomplikowane bedzie wyrywanie. Jak masz ją już na wierzchu to nie powinno być tak źle, jak z każdym innym zębem i uważać, żeby żębodołu sobie nie zrobic bo wtedy gojenie duzo dłuzsze. Ja od siebie moge powiedziec, jak wyrywałem lewą i prawą to były już widoczne, ale jeszcze nie do końca usadowione tam gdzie powinny być, a musialem je wyrwać ze względu na moje mega proste zęby po to żebym mógł aparat ortodontyczny sobie założyć i leczenie przebiegało w odpowiednim kierunku. To u mnie trwało to ok. 1 godziny i rozcinali mi pół gęby od srodka kątówką na szczęscie wszystko poszło zgodnie z planem, wyczyciscili wszystko, założyli szwy i u mnie to trwało około 5 dni żeby mógł zjeść jakiś normalny posiłek, bo leciały papki (nie były takie złe ).

Nie sugeruj się moją sytuacją, ja wyrywałem bo musialem ze wzgledu na aparat, a nie na ból, takze moglem jeszcze tak chodzić, a jesli Cie boli to znak ze już jest w miare dobrze rozwinięta i przy wyrywaniu powinno być ok.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Łosz jaka sieka jak to czytam :)

Wiesz co u mnie to jest tak że one już wyszły, wcześniej podczas pandemi on już mnie bolał tylko wtedy nie mogłem się umówić na wyrwanie i dorwałem dentyste prywatnie który mi ją zatruł, wyglądało to tak że rozwiercił ją całą tak że zostały same ścianki i wsadził truciznę no i spoko miałem spokój z tym. Teraz zrobiło się tak że ta plomba czy jak to tam nazwać co była w środku wyleciała/wygryzła się/wypłukała i zostały same ścianki. Polika i dziąsła tak na nie naciskały że te ścianki zęba i one się wykruszyły i teraz te dziąsła dalej się pchają na te wykruszone ścianki zęba i porobiły mi rany, ogólnie całe poliko tak jakbym miał nacięte i rozcięte przez nie i mam ranę i już takie białe, boję się żeby jakieś zakażenie się tam nie zrobiło przez to a może już się zrobiło bo ból promieniuje nawet do głowy/ucha itp więc niebyt fajnie. Pewnie znając życie też będą musiali tam ciąć bo nie wiem nawet za co mieliby złapać.
Nic, o 13 dzwonię jeszcze raz i zobaczę czy mnie gdzieś wciśnie ewentualnie a jak nie to nic tylko czekać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 69 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 667
winterR
Łosz jaka sieka jak to czytam :)

Wiesz co u mnie to jest tak że one już wyszły, wcześniej podczas pandemi on już mnie bolał tylko wtedy nie mogłem się umówić na wyrwanie i dorwałem dentyste prywatnie który mi ją zatruł, wyglądało to tak że rozwiercił ją całą tak że zostały same ścianki i wsadził truciznę no i spoko miałem spokój z tym. Teraz zrobiło się tak że ta plomba czy jak to tam nazwać co była w środku wyleciała/wygryzła się/wypłukała i zostały same ścianki. Polika i dziąsła tak na nie naciskały że te ścianki zęba i one się wykruszyły i teraz te dziąsła dalej się pchają na te wykruszone ścianki zęba i porobiły mi rany, ogólnie całe poliko tak jakbym miał nacięte i rozcięte przez nie i mam ranę i już takie białe, boję się żeby jakieś zakażenie się tam nie zrobiło przez to a może już się zrobiło bo ból promieniuje nawet do głowy/ucha itp więc niebyt fajnie. Pewnie znając życie też będą musiali tam ciąć bo nie wiem nawet za co mieliby złapać.
Nic, o 13 dzwonię jeszcze raz i zobaczę czy mnie gdzieś wciśnie ewentualnie a jak nie to nic tylko czekać.



Wiesz co, z tego co piszesz, nie czekałbym ani minuty dłuzej, jechalbym do prywtnego (to najlepsze wyjscie) gdzies jak nie u Ciebie to do innego miasta, a jak nie to na pogotowie( to te gorsze wyjscie, bo nigdy nie wiesz na jakiego "specjalisty" trafisz, fakt prywatnie tez nie ale wieksze prawdopodobienstwo, że na kogos bardziej kompetetnego), bo jak kawałki zęba powrzynały Cie się w dziąsło, to tak jak piszesz raz, że zakażenie moze sie wdac, dwa stan zapalny sie moze powiekszac, trzy opuchlizna coraz wieksza i uporanie sie z tym pozniej bedzie wymagalo duzo wiecej czasu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
dokładnie tak też chcę zrobić, o 13 znów dzwonię i zobaczę, jak nie to zapytam o jutro a jak nie jutro to szukam kolejnego bo dłużej też już nie chce się męczyć a jest masakra póki co
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium