SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3199872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Mega forma! Szusza jak diabli! Teraz masa wjedzie jak zła.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Chyba nie tylko ja tak myślę ale... Wk***iles, że nie pojechales na te pca. Nosz kurde, jeszcze woda hy zeszła, worków ryżu z dżemem byś owalił i nie mówię, że zgarnął byś overalle itd ale mógłbyś dumnie stac na scenie.
Wiem, że sam masz być zadowolony itd ale wrzucasz fotki to pisze co widzę i sądzę.... SZKODA, ŻE BEZ STARTU...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Robert dziękuję :D sam jestem teraz zadowolony z tego co widze :) wreszcir :)

Grzesiu rozumiem i sory ze tak zrobiłem :) życie, mnie jara to co osiągnąłem :) teraz masa i zobaczymy czy uda sie cos poprawic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Teraz to odpocznij chwilę, posłuchaj co u Wojtka Pieli na jednym z materiałów mówiono-wg mnie bardzo sensownie. Cały rok tylko masa, mini cut, masa, redukcja...a gdzie czas aby lekko zluzowac. Phelps myślisz, że cały rok w basenie siedział żeby bić rekordy?! Może się mylę, uja znam ale to chyba nie ma polegać na tym, że jedyna róznica to odstawienie cena, mastera i dorzucenie kcal i nandrolonow, tym bardziej, że aspiracji na kartę pro u Ciebie racEj nie było. Spokojnego weekendu.
Forma zacna, szacun raz jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Grzesiek spokojnie :) Ogarnę temat :) Ale dziękuję za radę i troskę :P
Dzięki jeszcze raz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Forma naprawdę super wyszła, a dołozyć tu odwodnienie i ładowanie to kilka procent jeszcze było by lepiej.

Co do planów to ja znowu uważam że jeśli się nie czujesz MIchał zayebany to warto zorbić z 6-8-10tyg odbicia a potem odpocząć ;) no chyba ze jest przmeczony itp to odpocząć ;) ale wiadomo każdy ma swoje podejście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7517 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
A co wyjazdem ? Chyba juz nie da rady przez te restrykcje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Mariusz dziękuję! :) wlasnie teraz odbije mocniej. Bo waga i tak poleciala 2kg jeszcze w tym tygodniu.
Więc od następnego tygodnia +80g wegli i +5g fatu w dnt a +100g wegli w dt :)
Cardio zmniejsze na 4x30min :) i takie minimum cardio zostawie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Lukasz tak jak piszesz teraz juz jest lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106181
widzisz trzeba było jechać na zawody ;p no ale Twoja decyzja i trzeba ja uszanować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium