SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3188460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Czwartek 18.06.2020r

Elo
Dzisiaj wolne od treningu ale za to 40min cardio z rana na czczo.
Niby bez treningu ale za to zapierdziel na dworze bo dzisiaj zrywałem kostkę i ją przewoziłem, to samo z przewożeniem ziemi a na koniec jeszcze eko groszek który został z tamtego roku musiałem przesypać do nowych worków bo te się rozwaliły a trzeba było zrobić miejsce na nową dostawę eko...
ogólnie to od rana do teraz coś... Więc takie regeneracje w te dnt ;p


Szama
1. B: 55g W:80g T:15g + 5g o3
2. B: 55g W:40g T:20g
3. B: 55g W:40g T:20g
4. B: 55g W:40g T:20g
5. B: 55g W:40g T:20g
6. B: 55g W:100g T:15g +5g o3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Hej
Właśnie leci kolejne 40min cardio. U mnie po dnt i wczorajszym dniu roboty waga spadla na 114,6kg :D
A dzisiaj w planie barki mocno i klatka lekko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Wody sporo zlecialo jak sie tak namachales przed domem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
I to jakie :D ale w sumie fajnie ze wczoraj to zrobilem bo dzisiaj od rana pada i by byla lipa :D
Dokladnie a do tego dnt i mniej jedzenia to tez zlecialo :D
Dzisiaj juz tylko sprzatanie w domu a później trwning :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
Niby dom fajny i sa zalety ale roboty tyle ze zawsze sie cos znajdzie na umilenie czasu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Szczerze to czasami mam dość. W takim sensie ze tak jak piszesz duzo do roboty, jeszcze dom duży, wiadomo oplaty itp. No i wiocha jakby nie było.

Wiem ze niektórzy by tak chcieli. Ja jak tak na to patrzę to wole duże miasto, mieszkanie w bloku. Wszedzie blisko, gdziekolwiek wyjść, kino, silka, galerie, kluby, pub'y itp. Jest co robic a tutaj?
Wiadomo jak wszystko ma to swoje zalety i wady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Ja przeprowadziłem się z bloku na 4 piętrze na wieś i uwierz, że mimo tych prac wokół domu, związanych z nimi kosztów i pracy(u mnie głównie kosztów bo jestem lewus jeśli chodzi o remonty itp więc trzeba płacić komuś kto to potrafi) nie wrocilbym do bloku. Docenisz jak urodzi Ci się choćby dzieciak.... Zejdź z Nim przygotowanym do spaceru, znieś wózek itd... I niech Ci się zesra pod blokiem. Tachać wszystko na górę aby przebrać, a przed domem... Wózek przed domem, pyk za drzwi wejściówe, przebiorka i ruszam. Dalej taka kwarantanna jaka była niedawno. Popytak dzieciatych z bloku i domów jednorodzinnych kto to lepiej znosił.

W mieście klubu, puby... Ty spać chodzisz o 20 więc ocb? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
a o której ma chodzić spać jak wstaje po 4? ja sam dłużej jak do 22 nie siedzę, bo wstaje 4:25

poza tym nie raz pisał, że w weekend siedzi do późna ze znajomymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Żartowalem, sam już do klubów, pubów nie chodzę praktycznie wcale.
Mi coś umknęło chyba bo ja kojarzę w weekendy pobudka na Cardio, a nie siedzenia do późna zee znajomymi.

Mnie też w dużym mieście wkurzały by korki, patrz Michał ile oszczędzasz czasu jak po pracy szybko jesteś w chacie(Bk chyba tak jest jak się nie mylę, dosyć szybko trenujesz po powrocie) a tu nawet w tym samym mieście ale po drugiej stronie i już kilkadziesiąt minut schodzi na przyjazd i powrót.
Także są plusy i minusy, jak ze wszystkim zresztą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium