SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3188373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Nogi wyglądają jak na tydzień przed wyjściem na scenę xd
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Mariusz z rana właśnie jakoś to wygląda ;p Ale czym dalej to wiadomo co się dzieje :D haha
No ale to okres masowy :P zobaczymy co będzie z wagą w sobotę/niedzielę :D kurcze tak mnie to jara że się nie mogę doczekać tej niedzieli xD

Dzięki Robert :P no może nie tydzień, u mnie te żyłki to standard ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
wiadomo że na okresie masy gdy już duzo jemy to zazwyczaj pod wieczór brzuch wygląda tragicznie ;)

gdzieś mi umknęło chyba, że masz już racka zamówionego ;) Pamiętaj żeby miał regulowane wysokości blokad bo wtedy będzie uniwersalny do wielu ćwiczeń ale to z założenia rack taki jest;)

A Adam tłumaczył czymu juz do posiłku jakas cześć insy i następnie typowo przed?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Co do brzucha to wiem niestety no ale wiesz co siedzi w głowie :)

Co do racka to tak, maja byc otwory co ileś cm na blokade i na hak na sztange. Tak zeby wlasnie bylo uniwersalnie.

Co do insy to w sumie nie pytałem bo sam sobie wyciągnąłem wnioski i glupio było mi jakos pytać skoro w sumie poniekąd jasna sprawa.
Novorapid zaczyna działać w 10-15min szczyt 60-120min cale dzialanie do 5h niby podaja.
Tak więc wbijam 30-40min przed treningiem to akurat trening mam w oknie 60-120min gdzie najmocniej działa.
A przed posilkiem to bije tak 10min przed nim zeby juz cos tam lekko smigał i zaczynam jeść a ze jem 90min przed treningiem to trochę lipa by bylo bić całą ilość pred przedtreningowym

Przynajmniej ja tak to rozumiem, chyba ze sie myle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Hmm, bilem inse przed i potreningowo pod skrzydłem Adama i nigdy tak nie dzielilem. Dziwne ale może ma to jakiś sens. Z tego co pamiętam to jadłem nieco ponad godzinę przed treningiem posiłek, przed wyjazdem na silke walilem inse w chacie. Po ok. Kwadransie już przebrany popijalem część wegli intra j resztę miałem w wodzie. Tak pamiętam. Kojarzę też, że już jak szło w sumie intra jakoś 50 czy 60gr wegli to mnie mulilo na treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ja miałem dzielone, w sumie jakbym jadł 1h przed treningiem to w sumie pewnie na jedno by tez wychodziło bo najrzadziej pewnie chodzi o to zeby w tym oknie 1-3h od wbicia insy mieć trening :)

Ale tak jak wspomniałem ja pisze tak jak zawsze robiłem i jak to ja rozumuje. Może i cos źle pisze, są tutaj mądrzejsi Ode mnie więc niech oni sie wypowiedzą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Ja tak nigdy nie biłem w sumie bo prę jak bije to całość 30min przed treningiem ale chyba Wojtek nie wiem czy dalej ale kiedyś bil inse do posiłku potem od razu przed treningiem i po treningu. Ja myślę że jak jest sporo wegli a ktoś trenuje 1.5h i dłużej po posiłku to ma to sens, no jedząc np posiłek pre i że 140g wgeli to cukier tak szybko nie spadnie więc insa pomoże, potem piję szejka pre więc znów insa noni na treningu szejk intra. Ale może źle myślę Chciaz chętnie przetestuję już na masie :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
bo jeszcze gdyby np szczyt był tylko godzinę to wtedy 2 dawki żeby np 1.5 godziny mieć na cały trening ale może w złą stronę idziemy ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium