SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3188991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Winter wpadnę kiedyś z chłopakami na weekend polecimy do Wielunia zrobimy mini ustawkę zobaczymy co tam jest ^^
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
O widzisz, spoko ;P Ale to po startach jak trochę odżyje :D hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Głowa do góry , ja codziennie wstaje kewa noga
Rano to lepiej mnie unikać
Główna wina to właśnie sen lipa , ale im dalej w las tym jest lepiej w ciągu dniami mnie .


P.S masz już biznes na przyszłość . Otworzyć dobra pakernie j siebie , natluczesz tych medali i pucharów jeszcze daj Boże jak najwiecej i koedys będą się prezentowały w gablocie na silce
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Weź, oby. Ja zawsze od rana właśnie dobry humor miałem. Nie wiem czy to jakiś dołek czy co. Zresztą ciul z tym niech się dzieje co chce... Jutro wyjazd do Wawy i mam nadzieję że będzie tylko lepiej :D

Haha piwnia olschool u Wintera :D haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
Estro w glebie to taka norma
1

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Od dawna już mam w glebie ;p a pierwszy taki dzień mam ;P Więc nie wina estro na bank ;p
Coś na bani siedzi nie tak jak zawsze tylko jeszcze nie wiem co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 24 Wiek 47 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 741
Przemeczenie. Ja wspomagam sie melatolina. Co jakis czas biore 2 tabsy i budze sie jak nowonarodzony. Staram sie dosypiac przez dzien tak po pol godziny. I pomaga. Tez teraz redukuje i jest ciezko a co dopiero u Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Mi melatonina nie pomogła niestety. Może rzeczywiście taki dzień wypadł, już trochę w sztosie jestem do w sumie do sopotu 14 tyg redu później od sopotu do pca 6tyg i poprawa formy w opór, tydzień później npc, i teraz dwa tyg później Słodkiewicz a za tydzień jeszcze NPC :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Liposomalna melatonina to działa taks zwykła to nie wiele daje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ja to myślę że w tym okresie to raczej mało co może pomóc na głęboki sen.
Jeszcze przy mojej bani gdzie rozmyślanie i największe bąki w głowie pojawiają się wieczorem to tym bardziej.
Ja już wiem skąd te nerwy dzisiaj, właśnie od rozmyślania wczorajszego wieczorem bo miałem kilka grubych głupich rozkmin...
Ale to zostawię dla siebie już jakich.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium