SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3212752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 113 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6962
Kiedyś Cie dogonię z tymi siadami xD :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Siła masakra w siadach... Szacun
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Webstero
Przysiady do ławki,dla mnie kozak ćwiczenie, bardzo dobrze je czuje. Nogi extra sie prezentują! Jest moc

Mi tez super weszło, kiedyś dawno dawno robiłem to ćwiczenie, teraz fajnie bo ta ławeczka jest tez nizsza to fanie sie do.niej siada :D jeszcze sporo do poprawy tez, ale ja znam swoje miejsce w szeregu i powoli będę sie starał robić co w mojej mocy żeby wyglądać lepiej :)
Dziękuję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
truska45
X tyg redukcji ten siada po 200, nie mam pytań

Udało się że tak powiem :D ale wiesz, zdaje sobie sprawę że to nie jest siad jak u Dawida czy Wiktora. Na masie może uda mi sie cos poprawić z techniki jak siły bedzie więcej, ale mysle ze toru ruchu i tak nie zmienie, jedynie co to głębokość ale to.chyba dopiero jak rozciagne te czwórki bo tak to nie wiem czy zejde nizej jak kolana tak idą do przodu w moim wypadku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
rutkow
Dziko-wariat

Hahaha wszyscy tutaj jesteśmy wariatami! I Dzikami też, ten instynkt sie włącza na treningu bo powiem Ci że "za dnia" to taka owieczka albo baran xD haha a niby znak zodiaku to Lew
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
mateusz536253221
Kiedyś Cie dogonię z tymi siadami xD :D

Mateusz. Życzę Ci tego z całego serducha! Jak kiedys bedziesz przejazdem w moich okolicach to zapraszam na treningos do piwni :D hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
robertjudi
Siła masakra w siadach... Szacun

Dzięki, ale sam widzisz jakie one są :) mozna sie do wszystkiego przyczepic, ja wiem! Ale skoro rosną od tego nogi? To cos muszą działać na mnie, od zawsze takie robie i tak to robie ale tez zaraz moze ktos powiedzieć "popraw jeszcze jakość ćwiczeń to moze poprawisz jeszcze bardziej partie" krytykę tez przyjmuję na klate jak cos i sie nie obrażam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174908
Znowu super relacja, sam cwiczylem pare lat w garazu na swoim. A tu mini patentow od groma. Ten przy sissy najlepszy, myslalem ze nie da sie tego zrobic bez zapierania sie stopami (ty tam zadnego walka nie masz ?) Jak blokujesz stopy ? Po prostu je dociskasz do siebie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Dobre te siady są wg mnie, głębokość wydaje się ok. Jakby te kolana chyba bardziej na zewnątrz wypuszczał to Jeszce byś ciut niżej zszedl ale wg mnie jest ok.
Przy tym sissy nie podniesie się ten wyciąg? Masz go do ziemi przytwierdzonego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
kwachor
Znowu super relacja, sam cwiczylem pare lat w garazu na swoim. A tu mini patentow od groma. Ten przy sissy najlepszy, myslalem ze nie da sie tego zrobic bez zapierania sie stopami (ty tam zadnego walka nie masz ?) Jak blokujesz stopy ? Po prostu je dociskasz do siebie ?



Dziękuję, czyli jednak kręcenie filmików nie jest dla wszystkich takie nudne? To znaczy chce zeby było ciekawie dlatego krece a ze w piwni to nie mam oporów ze ktos patrzy jak swiruje z telefonem u kamerka :D fajnie wiedziec :)

Co do sisi to jest tam wałek pod kolanami, podkladam pod stopy tez krążki bo sprawdzalem juz wiele opcji i tak mi jest najwygodniej i najbardziej czuję przy tym ułożeniu czwórki :)
A stopy zapieram o takie rurki z przodu, podwijam palce do góry i zapieram przez co fajnie tak jakby ruch wychodzi z pięt a nie całej stopy. Ciezko to tak opisac przez neta :/ ale mniej wiecej tak to wygląda :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium