SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3205537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
MARIAN 17
lniany kupujesz w aptece, przypilnuj zeby babka podawała zlodówki, spozywasz na zimno i trzymasz w lodówce, te sklepowe sa uja warte według mnie
i zobacz sobie na date taki z apteki z prawdziwego zdarzenia ma max 3-4 miesiace wazrnosci od daty produkukcji


No i wlasnie nie dolewać do gorących potraw, bo tez szlak trafi o3. Dlatego właśnie jak juz to ja pije olej z kielona. Chyba ze nie podgrzewam posilku w mikrofali to doleje :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Webstero
Jedzenia widzę już sporo. Teraz po redukcji najfajniejszy okres. Nabicie, ochota na trening

Dokładnie, fajne czucie i pompa na treningu przez co właśnie żyły wysadza na wierzch :D żeby tylko to mięcho się budowalo jak trzeba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45823
To juz cel kazdego z nas hehe. Bedzie dobrze, widac progresujesz mega, oko masz nad soba fachowe wiec musi byc git.
1

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Ładne siady, jest power i rezerwa myślę- ten ostatni dobrze pogłębiony!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Webstero
To juz cel kazdego z nas hehe. Bedzie dobrze, widac progresujesz mega, oko masz nad soba fachowe wiec musi byc git.


Racja :D chce tez ten sport uprawiać jak najdłużej sie da, bo serio sprawia mj to mega radoche :) mimo tego ze piwnica to i tak czuje ze mogę jeszcze wiele zrobic :)
Tym bardziej wlasnie ze Adam cały czas mnie prowadzi więc tutaj mam ogromny plus :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Czawaj
Ładne siady, jest power i rezerwa myślę- ten ostatni dobrze pogłębiony!

Oj nie wiem czy zrobilbym jeszcze jedno lub dwa :D właśnie jest ten strach cały czas ze nikt nie pomoże, to samo klatka ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174903
Zlotatlocznia na alkegro, wysylka w ciagu godz, super zapakowane, termiczna oslona, paka jest na nastepny dzien w paczkomacie, tloczony z dnia wysylki lub dzien przed. Przemial maja b duzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Możliwe ze jest ok, ale i tak wole chyba wbić do apteki i zakupić tam bo widzę przynajmniej skąd wyciąga :p
Ale nie neguje innych opcji, zreszta sam do tego czasu pilem albo kujawski albo ten z netto bio :p ale teraz juz wiem ze do nich nie wrócę na bank xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Poprawisz i ramiona zobaczysz plecy bardzo ładnie poszły , co znów potwierdza, że ciężkie wiosła i ciągi są najlepszym wyborem. Ja znów wróciłem na tej masie do martwego , narazie na spokojnie 200 w ost serii i sukcesywnie będę dokładał co trening , marzy mi sie w tym roku 300 kg wykręcić, a plecy na tym tylko zyskają :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Tutaj masz racje, dlatego wlasnie ja wiem ze przy wiosle i ciagach mocno naginam ale wlasnie cos plecy poszly :)
Teraz mc na prostych tylko mam co 2 tygodnie, ale za to wiosla roznego rodzaju 2x w tyg :p zobaczymy co to wyjdzie, chce bardzo zeby ta góra poszla :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium