SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3193968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dla mnie te „ale” jest totanie bez znaczenia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
opalinho
Siedzi mięsa sporo, chwila i zacznie się odsłaniać. Z drugiej strony niby idzie wszystko spoko ale.... Przełączam na dziennik Przemka, patrzę i ciężko uwierzyc że macie zawody w tym samym terminie, heh.


Trochę z tyłka porównanie jak Przemek suchy jest nawet na koniec masy, a nogi i dupa jak 3 weeks out
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25562
Ładnie jest kończ już te redu bo efekt końcowy ciekawi :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dokładnie, Przemo cały czas ma taką formę jak większość te 4tyg przed startem, dlatego pod tym kątem nie ma co porównywać, pod tym kątem można porównać za 6tyg na scenie jak obaj będą w tym punkcie docelowym ;)
Ja też np jak zaczynam redu to pare tyg hvja się dzieję :D patrzysz na innych a oni juz prawie gotowi, ale przychodzi ten moment że to wszystko rusza. U innych wtedy w koncówce zmiany są małe a u Ciebie w hvj :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Mati jakies 70cm w tym momencie może będzie nie wiem dokładnie bo nie sprawdzałem, w szczycie masy 74cm miałem jak sprawdzałem

Grzesiek niby racja tylko Przemek właśnie tak jak chłopaki piszą na końcu masy nawet wyglądał jak 4 weeks out :p no ale mniejsza z tym, forma ma byc w dzień zawodów i wtedy sie okaże właśnie czy zdążyłem czy tym razem tyko to za mało czasu ale bardziej wine zrzuce wtedy na przejścia jakie miałem na starcie redukcji może plytkie ale miało to.ogromny wpływ na brak progressu i to widzę teraz.

Reszta to zgadzam sie z chlopakami i ich wypowiedziami ;)
Póki co nie oram sobie glowy tym czy zdążę czy nie, robie wszystko jakbym miał startować ale jak nie pyknie to i tak będę w Sopocie tego nic nie zmieni ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
6 tygodni szmat czasu, jak pisałem jest co robić, ale kto jak nie Ty, tytan pracy :)
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Luzik Panowie, napisałem na początku że widać sporo miesiwa i myślę podobnie, że ruszy teraz-tym bardziej właśnie jak wejdą środki bardziej jakościowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Bydzie git :D
Jak tylko Adam będzie dobrej myśli to ja tym bardziej :D haha

Więc bawimy sie dalej procesem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21549 Napisanych postów 30785 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870447
Ogólnie jak patrzę na naszą kategorie, to wszyscy są w podobnej formie. No u mnie inaczej to wygląda, ale nie sądzę żeby to działało jakoś na plus dla mnie. Jeden gość z tego co widziałem i słyszałem jest już w dobrej formie, ale on będzie chyba dla nas wszystkich poza zasięgiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ja za bardzo nie obserwuje kto tam w tym +90 ma wyjść :P
Ale o jednym koniu też słyszałem który ma się zjawić ale jeszcze nie był w 100% pewny może i o tym samym mowa :D hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium