SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3202464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Siemanko
Po nogach domsy jak zawsze srogie :D Ale to już standard u mnie :D
Waga dzisiaj pokazała 98,3kg więc jest ok :)
Cardio od dzisiaj juz 30min ;)
Do kolejnego startu zostało 7dni więc lada moment zaczynamy zabawę z bps ;)
Dzisiaj dzień treningowy i wpadnie trening push z naciskiem na klateczkę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29592 Napisanych postów 62972 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902714
Opisuj jeżeli możesz co i jak. Mnie zawsze ta zabawa z bps najbardziej interesowała i kręciła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Spoczko :) zaesze opisuje więc nie ma problemu ;)

Tak więc dzisiaj jeszcze normalnie wszystko.
Trening push z naciskiem na klatke z tym że już będę starał się robić z zapasem 1p i zakresy jakies 8-10-12p zależy od Ćwiczenia :) ale trening to wiadomo jeszcze wkleje jak zawsze :)

Jedzenie dzisiaj też normalnie
300/50/240

Sól jak zawsze, ja daje takie dwie szczypty soli do posiłku wiec to jest około 1g soli na posiłek to taka moja stała podaż soli

Woda dzisiaj normalnie ale problem w tym że nie wiem ile pije i właśnie dzisiaj sobie zapisze ile tej wody mi leci ale myślę że taka stała ilość u mnie to 4-5l około.

Jeszcze takie od siebie rzeczy, to akurat nie wytyczne Adama.
Ale wymyśliłem sobie
- wywalam od dzisiaj proch
- wywalam od dzisiaj eaa
- wywalam od dzisiaj TurboS

Czyli w sumie to co ma słodzik a używam. Bo w sumie napojów zero nie pije wcale, sosów zero nie używam wcale, slodzika nie używam wcale.

Jeszcze sie zastanawiam czy kreatyne, beta alanine i Arginine nie odstawić od dzisiaj. Ale to akurat mam czysty proch więc sam nie wiem :)

Cardio dzisiaj, poniedziałek i wtorek po 30min jeszcze :)

No i to by było na tyle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29592 Napisanych postów 62972 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902714
Ładnie opisane. Słodzik proch jak najbardziej ale czyste formy myślę spokojnie można zostawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Właśnie zobaczę jeszcze co i jak :)
Póki co to takie widzi mi sie bo w sumie nawet po eaa, izolacie o tym turbo nic mi nie jest na kichach ani nic :p
Więc taki kaprys tylko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Czyli oststnia prosta :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
to teraz już z górki, bo aeroby pewnie odpadna jedzenia sie zacznie robix z dnia na dzień więcej z wodą u Adama niema jakiś drastycznych skoków więc z każdym dniem będzie lepiej psychicznie i fizycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
co do cardio to opisałem wyzej do kiedy
jedzenia póki co pon/wt/śr po 300g węgli więc 375g ryżu ed a później się zobaczy
wody tam max 9L widziałem
No i tyle ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
no to lecisz z tematem

u mnie już równo 6tyg zostalo, ale ten czas leci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium