SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Ja często wstaje o 6 rano a pracę kończę o 22. Wtedy nawet na trening nie ma czasu

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Łukasz ja mam nadzieję że jak wejdzie ta masa to jakoś organizm zaskoczy i będzie lepiej z tym snem. Ale też nie wiem czy coś mnie nie łapie bo dzisiaj głowa mnie boli, lekki kaszel i ucho prawe jakoś dziwnie przytkane...

Robert no ale przez to też więcej $$ jest więc jedno woleć :) Niestety na tym sporcie nie zarabiamy (przynajmniej ja) więc nie pozostaje nic innego jak tylko pracować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Nie uważasz, że kladziesz się za wcześnie? Ja tak mam często że jak położę się o ok. 20 to później 24 i jestem wyspany.

A jak przemęczę się do tej 21.30-22. To już śpię do 5tej z przerwa na toaletę. Spróbuj może w ten sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
No dokładnie jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $. Ten sport to studnia bez dna, a też nie potrafię całego hajsu wydać i nic nie odłożyć bo ja to jestem urodzony pesymista xD zawsze z tyłu głowy mam że jak się noga podwinie to muszę mieć jak to Siara mówił w Killerze "zaskórniaki na czarno godzinę" xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Wiesz co, przeważnie kładę się około 21, wczoraj akurat miałem okazję to położyłem się wcześniej. Jeżeli mogę to korzystam, zawsze to lepiej dla regeneracji pospać dłużej niż się "przemęczać" i specjalnie spać krócej, przynajmniej takie moje skromne zdanie jako amatora :)

Dokładnie, sam nie raz powtarzam że jakbym miał możliwość przyjść do pracy w sobotę i niedzielę albo robić od czasu u siebie jakieś nadgodziny to bym brał w miarę rozsądku i możliwości. No ale u mnie nie ma takiej opcji póki co i z tego co się orientuję to nie było, chyba że jakaś specjalne zlecenia bo jest pilna robota :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
nie umiem sobie wyobrazić chodzić spać o 21;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Jakbys wstawał o 4 rano codziennie, dzień w dzień od ponad roku to byś sobie wyobrażał pewnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
No tak ale w lato dlugi dzien i o 21 jeszcze jasno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
No tak i nie raz jeszcze gorąco na poddaszu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, nie można kierować się tylko własnymi odczuciami. Każdy stara się jak może, żeby mimo przeszkód się rozwijać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium