SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3188842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Tak więc zapraszam na trening! :D hehe
Ma swoje plusy i minusy, dużo muszę kombinować, chciałbym teraz zainwestowac sobie w ławeczkę regulowaną, bo wyciskanie sztangi na barki czy hantli mogę robić tylko siedząc bo nisko mam w piwnicy no i siedzę oparty o modlitewnik xD
Dzisiaj np te hantle 47kg to za drugim razem dopiero udało mi się zarzucić xD Bo jednak trochę niepewnie i strach a to hamuje przed takim ostrym zarzuceniem hantli bo nigdy nie wiesz czy się coś nie złoży pod Tobą xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
A najbliższą siłkę masz penwie mega daleko co?

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Taka gdzie bym zrobił lepszy trening niż u mnie w piwnicy to 25km ode mnie. A najbliżej to okolo 15km ale to taki fitness klubik gdzie nawet nie wiem czy bym ciągi mógł solidne zrobić czy siady.
Mi sie marzy silka z hammerami na plecy, klatke, maszynami do siadow xD
Oo widzisz cos ala jak ma Małecki silke czy Słodkiewicz <3 na takie to bym śmigał. Wiadomo podstawy podstawami ale uzupełniające... tam by sie działo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870207
E tam, ja gdybym mógł, to bym do końca życia w swojej piwnicy ćwiczył. Nie wiem czy Ty Winter już wtedy śledziłeś mój dziennik, ale dużo osób pewnie pamięta tamten klimat Obecnie wykorzystuję sporo maszyn, ale to z musu, z powodu zdrowia. Gdybym mógł ćwiczyć normalnie, nie korzystałbym prawie w ogóle, tak jak zawsze ćiwczyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Śledziłem też :D Nawet też jak Mariusz u siebie na mordowni ćwiczył, na poddaszu :D
Domyślam się, gdyby nie to co jest to pewnie też byś na samych wielostawach leciał bo też masz takie podejście :D
Dlatego też się pocieszam że to co mam wystarcza :)
Ja bym z chęcią zrobił taką swoja siłkę z prawdziwego zdarzenia :D w sensie że wyższe pomieszczenie żebym na stojąco też mógł wyciskania robić. Wtedy sztanga olimpijska, do tego klatka jakaś solidna z zabezpieczeniami, już takie oglądałem ale wszystko wysokie, za wysokie. do tego ławeczka regulowana, wyciąg porządny z uchwytami, z 300kg obciążenia, hantle to wiadomo skręcane i wtedy bym mógł się bawić :D
Ale nie ma tego złego, cieszę się z tego co mam i niech tak jest :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Dla mnie mega opcja Michal, schodzisz kiedy chcesz, święto nie święto, to sobie trenujesz, a sam wiesz, że zwykła sztanga by Ci wystarczyła do wzystkiego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
No tak, to jest ogromny plus. No i na dodatek nie czekam na sprzęt, nikt tyłka nie zawraca na treningu, mogę się skupić na swojej robocie i tyle :D tutaj macie 100% racji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
02.006.2019

Siemanko :D
Dzisiaj 55min cardio z rana na czczo i to by było na tyle :D
Reszta dnia to chill, odpoczywanie, jakiś film, zaraz biorę się za robienie szamy na jutro do pracy :D
Trochę przypaliłem klateczkę bo pogoda sztosik :D
Zmiany już znane, w sumie to bardzo delikatne bo -40g ww w dzień treningowy a reszta totalnie bez zmian :D
Więc lecimy dalej ;p


Trening


Dzień OFF

55min cardio na czczo


Szama
1. 250g pierś + 75g ryż
2. 250g pierś + 75g ryż
3. 250g pierś + 50g ryż
4. 250g pierś + 5ml Lniany
5. 250g pierś + 5ml Lniany
6. 100g pierś + 5 jajek całych

Suplementacja
Witaminy i minerały - 2tab
Witamina C - 3x 2g
Witamina D - 8000iu
Omega 3 - 3x 2g
NAC - 2x 600mg
Maślan Sodu - 2x 550mg
Probiotyki - 2x 1tab
Cynk - 2x 50mg
B-50 Complex - 2x 1tab.
Potas - 3x 1tab
Magnez - 3x 1tab
MSM - 2x4g
Chrom - 1x 200ug
ALA - 2x 600mg



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Coraz mniej węgli. Głód nie dokucza?

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Wiesz co, najgorzej jest jak nie mam za bardzo zajęcia xD Ale to chyba bardziej z nudów ten głód się pojawia :D
Ale jak cały czas jestem na obrotach to jest ok, czuć ssanie ale nie ma tragedii :P gorzej z hipkami i zjazdami energii w ciągu dnia :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium