SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3188931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Ja tez tylko makro wpisuje i wystarczy , na insta juz sie nie pokazuje tak wiec incognito
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no dokładnie n hvj się szarpać z tym cieżarem jak wiele Ci to nie da chyba ze ego tylko podbuduje ;P
wiec już lepiej zaatakować te zakres 5-6pow
szczerze to ja nie pamiętam kiedy ostatni raz robiłem jakieś cwiczenie zeby zrobić mniej niż 5 pow ;P

enzymy z nowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
A Maka ryżowa to jest to samo co ryż? Bo jak tak to ja też tylko ryż i ryż ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ja też staram się zwolnić trochę z tym insta. Kiedyś codziennie wstawiałem cardio, ćwiczenia, szamę ale po co? sam nie wiem :)

Mi się po prostu wymsknęło spod kontroli to wszystko bo siady szły 230x6 później jak wszedłem na 235 to zrobiłem tylko 3p niestety a założenie było inne, teraz też myślałem że to 235 potargam na te 5p minimum no ale znów się nie udało, może za tydzień no ale tak jak piszę, póki nie zrobię 5-6p to nie zwiększam nic :P
Tak z Now, teraz to nawet 4tab (do 1/4/5/6) lecą ale nie zmieniłem tego. Myślę że już od kolejnego tygodnia zejdę z ilością enzymów jak Adam znów utnie szamanie ;p

Chyba tak :D tylko wiesz już inaczej brzmi i wygląda to nikt nic nie mówi :D haha :D To ja wsypię ryż do młynka, zmielę, dodam kakao i słodzika zrobię sobie kleik i już mi też nikt nie powie że monotonnie :D
Ostatnio zrobiłem sobie ryż ze słodzikami i wit C w proszku a do tego pokropiłem wyciśniętym sokiem z cytryny :D kurcze powiem Ci że baja też smakuje :P do tego polewa z wheya biała czekolada ina kozaku jak dla mnie :) no ale to dalej ryż xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Maka ryzowa , kleik ryżowy , to dalej ryz tylko w innej postaci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Nie znacie się to już inne żarcie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
to jest "urozmaicony" ryż xD :D jak taki jesz to już nie masz zaburzeń żywieniowych :D A jak sam w "ziorkach" to jesteś chory :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Oczywiście wszystko to jedna wielka beka, więc żeby nikt mi tutaj tego na poważnie nie brał i się na mnie nie obrażał albo nie twierdził że cwaniakuje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
zwykły ryż a urozmiacony to 2 rozne rzeczy tonjakny porownac maka do ciasta ;)

a siady jkabys sie przedstawił na typowo silowe to lada moknet robisz 250na 8 ruchów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Kurkuma do ryżu to też już inny wymiar, dużo lepszy w smaku :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium