SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3188988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
O k... j**łem zagadka wyjaśniona
Michał co do tej separacji ud to tak to czasem wyglądało na zdjęciach że slabsza była dlatego tak jak Mariusz napisał po fotach to sobie można ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Hahaha Tobiasz musisz sobie zagospodarować u siebie miesjce :p

Nie no bo troche mnie to rozwaliło, dalem zdjecie z lustra bez nog, i od rana juz nic nie pokazywalem a tutaj taki tekst ze nogi bez separacji. Takie info to było na sopocie ze ciezko z separacja na nich i zaraz przed scena cos tam sie pokazalo ale w sopocie to.ja tlusty bylem w uj w porownaniu do dzisiaj i pca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Grzesiu co do startu to teraz slodkiewicz lecę. A pozniej zobaczymy.
Na bieżąco będę myślał co dalej.

Wiec za tydzien oswiecim a za dwa slodkiewicz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Aaa, Slodkiewicz, no fakt. Tak to bym wziął po drodze jakiego McRoyala za te triumfy ale że jeszcze Slodek to stawiam czarną kawę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Michal pisał, że dzisiaj ladowanie syfem, wiec chyba nie tylko ta kawę byś mógł postawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
erwinoos
Michal pisał, że dzisiaj ladowanie syfem, wiec chyba nie tylko ta kawę byś mógł postawić

Dzisiaj tak ale za tydzień będzie już pewnie kurak z ryżem spakowany x kilka razy więc pozostanie kawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tyle medali wygrał ze mógłby co postawić za doping


Żartuje oczywiście. Ale serio k***a nikomu nie życzyłem tak jak Tobie Winter tych dokonań serio zapracowałes.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-08-28 20:50:06
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
To samo. Należało się za podejście, zaangażowanie i pasje jak psu buda. Na kursie dziś zaglądałem patrze medale i aż morda się cieszy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Winter sugerowałem się tylko zdjęciami.
Jeśli było na żywo lepiej to sorki nie było tematu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Haha dzięki wielkie chlopaki! Aż sie morda sama cieszy na takie komentarze :D
Bardzo milo mi je czytać i że jesteście tak za mają osobą.
Ja tak jak pisałem nie spodziewałem się tego ze tak to sie potoczy :)

Ale tez pokazało mi to jak wiele tutaj brakuje jeszcze do tej wyższej półki, wiadomo cieszą medale i puchary zdobyte w novice i debiutach i to bardzo.
Ale jestem świadom tego ze w seniorach już sporo brakuje do tych najlepszych gdybym chciał walczyć o top3.
Więc tez sporo pracy mnie czeka :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium