SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73499
Fotki rzeczywiście super.
Vivoactic jest śliczny

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Fenixa 6s białego ma moja siostra i w sumie wygląda całkiem ok na ręce, fenixa 6 pro ma mój mąż i nie bardzo taki zegarek pasuje do delikatnej kobiecej dłoni jak np. Twoja Paatik
Ale pewnie są też inne pasujące i mające potrzebne funkcje?
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Paatik, Nadinka dzięki

Te odblaskowe stuptupy zrobiły robotę, zgrały się kolorystycznie ze spódniczką w sumie jedyne jakie miałam, dostałam kiedyś gratis do butów, kilka lat leżały w szafie.

Paatik też myślę intensywnie o tym FR 945 może to będzie w końcu zegarek którego nie będę chciała za chwilę wymieniać na inny



3.02 czwartek

Spokojny bieg + 3x30s
Miejscami bardzo ślisko, dużo lodu na ścieżkach i chodnikach. Ciekawe jakie będą warunki w Lasku w weekend.
W książce Pod górę wg autorów w miarę progresu coraz więcej biegów w S2 powinno być zastępowane S1 i u mnie tak to zaczyna wychodzić

Jutro luz, w weekend czeka mnie sporo intensywnego biegania w ramach 4 etapu GPK. Później tydzień rege i kolejny etap przygotowań. Pod koniec lutego biegnę Winter GUT 24 (26.02) głównie treningowo jako bieganie po górach, następnie Finał GPK na początku marca i tydzień później kolejny XRun, który wydaje się łatwiejszy bo trasa "tylko" 21km i mniej przewyższeń.









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Paatik - wielkości FR945 jest również Epix 2, ale ma lepszą rozdzielczość ekranu = mapy będą jeszcze lepiej wyglądać .
Feniksy S są mniejsze.
Najlepiej idź do sklepu i się przymierz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356226
Kupcie sobie po przyzwoitym solidnym zegarku do biegania i do tego jakąś ładną popierdółkę do wyglądania.
Win-win.

Jak ja się cieszę, że lubię solidne, duże i pancerne zegarki.
2

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Dla mnie wygląd nie ma znaczenia. Fr interesuje mnie głównie ze względu na funkcję. Na grupach Garminowych nie widziałam żeby ktoś narzekał na 945 a na Fenixy często. Obecnie w moim zegarku denerwuje mnie to, że kilka funkcji zupełnie nie działa a do tego GPS kiepski i tempo mocno skacze, nie tylko chwilowe, bo to można jeszcze zaakceptować, ale również średnie. Przy biegach ciągłych potrafi skakać, np. nagle z 5:35 na 5:20 a wszystko przez duże skoki tempa chwilowego. Raz potrafi pokazywać 5:05 po czym nagle 6:40, za chwilę 5:20 a kilka kroków dalej 7:10. Niestety nie bardzo mam kiedy odesłać zegarek, bo to oznacza 2 tygodnie bez zegarka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Dziś wolne od biegania, za to przypomniało mi sie o pomiarach to sobie zrobiłam Tak porównując z redukcją podczas testu Redoxa to juz na starcie miałam chudsze nogi niż teraz, pomimo że waga taka sama. Natomaist jeśli chodzi o fałdy na brzuchu to tragedii nie ma, ale tam duzo luźnej skóry jest i nie bardzo mam pomysł co z tym zrobić.







Zmieniony przez - Viki w dniu 2022-02-04 13:26:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25219 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020288
Kudzu jest dobrym pomysłem na luźną skórę, ale okres budowy składnika trwa 9 miesięcy aby zaczął działać. Szczotkowanie też jest dobrym pomysłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3359 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108149
Kudzu? nie slyszalam, az musze poczytac :) a co sie z tym robi? wciera? pije? je? :)
A szczotkowanie tez wg mnie dobry pomysl, wspomagajacy, i masaze generalnie, i nawilzanie mocne, ale to wiadomo.

Ale ty Viki drobna jestes tak po tych wymiarach wnioskuje :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium