SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Może być to też pustynia błędowska

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
FighterX
Ze zdjęcia wnioskuję, że gdzieś na plaży


w życiu bym nie wpadła, że nad morzem mogą być na plaży dzięki za info!

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Dziś wycieczka do parku z atrakcjami, wykorzystuję każda okazję żeby usiąść i nie chodzić. Czuje lekkie ciągnięcie w brzuchu po lewej stronie, przy dotyku to miejsce boli. Podejrzewam jakieś przeciążenie. Dlatego dziś chodzę mniej i prawą nogę lekko opieram o ziemię przy chodzeniu. Cały ciężar oczywiście na kulach, ale przenoszę tylko jedną nogę a nie dwie, więc nie obciążam tak mocno brzucha.





Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-07-07 13:39:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22025 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627517
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Paatik nie chciałam zostać sama. Chłop i tak biega z Młodym po atrakcjach a ja sobie siedzę i nie narzekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Wczoraj dzień zakończony na ok. 1100 kroków.
Tak się zastanawiam czy to ciągnięcie w brzuchu to nie kwestia krzywego siedzenia, bo często jestem skręcona w prawo, a nogi mam w lewo.
Noga w nocy czasem boli lekko a czasem wcale, więc jest dobrze. Przynajmniej mogę się już przekręca z boku na bok
Poza tym zimno i deszczowo. Siedzę właśnie w bluzie i kurtce
Przez to że zimno, to ciągle chodzę głodna, w nocy też budzę się głodna
A najgorsze, jak muszę iść w nocy do toalety, ale mi się nie chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
8.07 środa

Dość aktywny dzień wyszedł, zrobione 1900 kroków. Wcześniej robiłam między 10-20 tys. dziennie, a teraz o jedno zero mniej i wychodzi 1-2 tys.
Sporo atrakcji i chodzenia, szczególnie popołudniu. Fajne miejsce znaleźliśmy na plaży, oby pogoda w końcu dopisała, bo mam dość deszczu.
Ręce już się przyzwyczaiły, barki i klata nie bolą. Jedynie na dłoniach dokuczają odciski mimo rękawiczek. Nawet po piasku już mi się łatwiej chodzi.

Poza tym dziś zrobiłam spore zakupy w piekarni-cukierni Mieszkamy blisko piekarni i tak mi codziennie pachnie, że w końcu musiałam coś kupić Najlepszy był baton Brownie, aż się wróciłam po kolejnego Rogaliki z dżemem też pycha.

Spróbuję jakieś fotki wrzucić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22025 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627517
o jak dobrze ze sie nie zalaczyło. Pamiętam o tych gofrach ze mam zrobić w weekend. Jeszcze jagodzianki były u Cod...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium