SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Tereny piękne, ale w drugą stronę ścieżka lepsza, mam nadzieję że pod koniec tygodnia uda się zrobić jeszcze dłuższy bieg trochę się boję tyle biegać, bo w sumie z biegania 3x w tygodniu przeszłam praktycznie na bieganie codziennie

Tomasz jak biegnę takim spokojnym tempem to mogłabym cały dzień, nie czuje tego, przynajmniej dopóki się nie zatrzymam bo jak stanę to nogi bolą.

Paatik jak wyżej napisałam, gdyby nie czas to pewnie więcej km by wpadło i ponad 2h biegania mnie jest ciągnie do takich biegów +20km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Viki
Tereny piękne...

Daj spokój Ot zwykły bór sosnowy z bogatym podszytem.
Tam gdzie na co dzień biegasz jest znacznie, znacznie ładniej

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Szajba ja lubię taki las, gdzie "pachnie choinkami" a pod stopami szyszki i igliwie. U mnie to tylko błoto, kamienie i korzenie Dodatkowo płasko, coś czego na co dzień nie mam. No i blisko. U siebie do lasu pół godziny drogi autem w jedną stronę, czyli tracę godzinę. Zostaje bieganie po polach i miejskich parkach, jak dla mnie asfaltowe alejki to nic ciekawego.
U mojej Mamy też takie fajne lasy z szyszkami i choinkami, też tam lubię biegać, niestety przeprowadza się w inne okolice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Wczoraj krótki trening:
- pompki na podwyższeniu 30x
- podciąganie 15x
- wykroki w tył 2x15 na nogę
- scyzoryki na brzuch 20x
- podciąganie łopatkowe 50x
- pike push up 15x
- rdl jednonóż z gumą 2x12 na nogę
- unoszenie nóg do świecy 3x8

Pompki, podciągnięcie i pike na raty, ćwiczenia na nogi tak żeby poruszać i wspomóc regenerację

Wieczorem krótki bieg regeneracyjny. Najpierw kilometr do plaży, asfaltem i lasem (obejrzałam przy okazji górki w lesie pod kątem podbiegów ). Następnie 2,5km po plaży na boso, mega przyjemny chłód wody dla zmęczonych nóg na koniec 1km lasem.

W niedzielę zrobiłam rekordową ilość kroków i nawet odznakę dostałam, co oznacza że pierwszy raz odkąd mam Garmina (1,5 roku) tyle się nachodziłam w jeden dzień




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Nie wiedziałem, że takie piękne odznaki można dostać 30k kroków to sensowna ilość

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Ja teraz mam w sumie fajne miejsce pod tym względem. Mogę albo podbiec jakieś trzy kilometry do lasku i polnych dróg, które w sumie się nie kończą, bo już wychodzą za miasto i mogłabym na nich pewnie maraton trzasnąć, jakby się uprzeć, albo w przeciwnym kierunku też trzy kilometry (mogę podjechać autobusem) i mam lasy wokół jeziora (tylko tam na głównych ścieżkach wokół jeziora w sezonie letnim jest pełno ludzi i rowerzystów). Albo mogę jeszcze podjechać autobusem w trzecim kierunku, tylko to już kilkanaście minut zajmuje, i mam trasę przez las i polany aż do tego samego terenu z jeziorami, ale z tej mniej uczęszczanej strony. To chyba jedyny plus tego miejsca, w którym teraz mieszkamy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Rion, Paatik są też odznaki 40 i 50 tys. w jeden dzień

Hesia zazdroszczę bliskości terenów. Ja mam w okolicy tylko jedną ścieżkę wśród pól uprawnych, ale ona się kończy. Miałam jeszcze drugą, dłuższą gdzie można dobiec do małego lasku, niestety pomimo że to była polna droga zupełnie wśród pól, żadnych domów, to i tak asfalt położyli Reszta ścieżek i pól zniszczona, bo obwodnicę budują Lasów za miastem dużo, praktycznie z każdej strony, ale wszędzie minimum pół godziny autem. Zostaje bieganie po parku, a tego nie lubię. Najgorsze, że zaraz zima i rano ciemno, po południu ciemno więc okazji do biegania w terenie będzie niestety niewiele, a to właśnie w zimie powinno się robić bazę, biegać długo i powoli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Ja tę odznakę 30 ty. kroków zdobyłam na Malcie, jak cały dzień spędziłyśmy na wędrówce po wyspie, a na koniec nas autobus nie zabrał i musiałyśmy drałować kolejne grube kilometry, żeby wrócić z plaży. Ale na te 50 to już chyba trzeba maraton przebiec :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium