SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Ja przy różnych okazjach wspominałam, że drugie dziecko chętnie, ale druga ciąża już niekoniecznie. I serio wolałabym jakby ktoś za mnie był w ciąży i urodził Nie lubię i nie polubie, stąd tak duża różnica wieku będzie, bo odwlekałam decyzję ile się tylko dało. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie, bo czemu za drugim razem chłop nie może się pomęczyć z brzuchem? Są kobiety które lubią ten stan, ale ja akurat do nich nie należę. Niestety innej drogi nie ma.


Co do aktywności, to ja potrzebuję dla głowy choćby 20 minut spaceru. Niekoniecznie treningi, ale choćby rundka wokół zalewu wystarczy. A teraz nie dość że na zmianę albo brzuch albo plecy bolą i nie da się dłużej chodzić, to jeszcze Młody w domu i przy takiej pogodzie to ciężko go wyciągnąć z domu. Bo akurat dla mnie deszcz, śnieg czy zimno to żaden problem. Sama nie mam jak wyjść. Zresztą sprzątnie mnie męczy, bo gdyby nie to, to może dało by się jakieś krótkie ćwiczenia robić.
Ja jestem takim typem, co nie lubi leżeć, nic nie robić. Rano jak otworzę oczy to nie poleżę, tylko od razu wstaję. Nawet filmu nie pooglądam w spokoju, tylko co chwilę gdzieś wycieczki, a to kuchnia, toaleta, sypialnia Siedzenie i leżenie mnie nudzi. Najlepiej na krótką chwilę żeby nogi odpoczęły i tyle.


Body battery to dla mnie zupełnie bez sensu. Wychodzi na to, że im więcej odpoczywam i im mniej aktywność tym gorzej choć w sumie to się pokrywa z aktualnym samopoczuciem Jak widać poczas snu i odpoczynku bateria się nie ładuje.
A tak serio to możliwe, że to kwestia dużo wyższego tętna. Spoczynkowe mam wyższe, choć tu bez tragedii bo ok. 70, natomiast podczas różnych codziennych czynności często mam 100-120. I pewnie to zegarek traktuje jak dodatkowy stres i na tej podstawie pokazuje głupoty.


Jeszcze tylko dodam to, co już nie raz w dzienniku choćby u Cod wspominałam - ja nie lubię dzieci, a szczególnie niemowlaków nigdy się nie zachwycałam maluchami w wózku. Własne to wiadomo, że zupełnie inaczej, ale i tak uważam że dopiero dwulatek robi się fajny. U Młodego ten wiek 2-5 lat jest super i w sumie szkoda że będzie coraz starszy. Ale za czasami jak był niemowlakiem wcale nie tęsknię


Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-10-15 11:29:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
A ja Ci gwarantuje ze nadejdzie taki wiek Młodego i Młodej - coś okolice gimnazjum - ze zatęsknisz za niemowlakiem, którego zatkasz smokiem i przeniesiesz pod pachą gdzie chcesz i kiedy chcesz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Młody był antysmoczkowy Także nie było sposobu żeby go uciszyć. I wolę jak chodzi o własnych nogach niż żeby go nosić
No różne ludzie mają charaktery i nie każdy lubi to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
A dziecię w pewnym wieku mówi szybciej niż myśli, a jak jest uparte to mówi nieprzerwanie... Chciałoby się przez chwilę nie słuchać, i nawet oddalenie się fizyczne od gadacza nie wchodzi w grę bo lezie za Tobą. Mój nawet do toalety...
Stąd z wielkim rozrzewnieniem wspominam niemowlaczki...
Chodzenie na własnych nogach jest super - pod warunkiem, ze idzie tam gdzie chcesz....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Coś o tym wiem, bo mój gada bez przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
A tak poza tym to zmierzam do samozagłady Jak się wyczerpie to umrę?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Mój niestety też za nic w świecie nie chce chce smoczka... A próbowałam już różne echhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Cod ale są też zalety nie trzeba później odzwyczajać od smoczka, a u niektórych dzieci bywa to bardzo problematyczne. Syn mojej koleżanki do 3 r.z. chodził ze smoczkiem, żadne metody nie działały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
No z tej strony to lepiej fakt, ale jak się drze to nic go nie uspokaja i wtedy by się przydał też przytyłam 11 kg w ciąży
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium