SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
19.07 niedziela

Dziś jak wspomniałam bez ćwiczeń. Ręce wczoraj miałam po treningu jak z waty i dziś podobnie, ciężko podnieść do góry i brak sił. Chyba odpuszczę ćwiczenia na barki dopóki będę używać kul.
Jak byłam z Młodym trochę się przewietrzyć to siadłam na drabince obok trzepaka, dość wysoko więc nogi zwisały. Zaczęłam sobie odruchowo machać i po chwili znowu skurcze w prawej czwórce - tej złamanej. No dramat. Mam też wrażenie, że ta prawa czwórka trochę chudsza a przecież to tylko 2,5 tygodnia jak nie używam nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
20.07 poniedziałek

Dziś wyszło bez treningu, nie chciałam ćwiczyć przed wizytą u fizjo, a później zleciało. Po wizycie super, noga jakby o połowę lżejsza, tejpy są, zestaw ćwiczeń tez dostałam. Plusem jest też to, że fizjo nasz drużynowy, z ortopedą się znają więc mogą się skonsultować W dobrych rękach jestem.
Co do rąk, to w sumie coraz gorzej. W nocy cierpną a dziś od rana nie mam chwytu, czuję się jak na zawodach, na ostatnich przeszkodach tuż przed metą Ciężko coś zrobić czy zacisnąć dłoń. Będzie trzeba trochę porolować i prozciągać.

Upał dziś straszny a Młody zażyczył sobie faworki na deser
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627504
Przy faworkach trzeba duzo stac - spuść goowniarza na drzewo z takimi zyczeniami - galaretke sie szybciej robi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Paatik mam już patent na różne czynności w kuchni. Większość robię na siedząco a jak się nie da to opieram kolano tej nogi z gipsem o stołek i tak mogę stać Młodym robił ze mną i miał trochę zabawy.
Z galaretką trudniej bo trzeba by poprzenosic do lodówki a to ciągle jest trudne. Takie rzeczy co się nie wylewają to spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Paatik
Przy faworkach trzeba duzo stac - spuść goowniarza na drzewo z takimi zyczeniami - galaretke sie szybciej robi:)


Dobre
Puszka paprykarzu szczecińskiego, gwóźdź do zabawy i cześć

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Paprykarz
To już lepsze faworki



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627504
Szajba - asertywności to sie Viki musi uczyć - lepiej szybciej niz później. Dwójka da jej w kość. Ja się ogarnęłam za późno - życzenia typu gofry na śniadanie w niedzielę czy ciepłe bułeczki drożdżowe spełniałam do końca gimnazjum. Potem się zorientowałam, ze nikt nie rozumie, ze ja muszę wstać w niedzielę o 6 rano, żeby lenie o 9 konsumowały bułeczki z pieca czy goferki... Te lenie chodziły spać po północy bo przy kompach siedziały i się dziwili ze ja w sobotę idę spać o 22.30...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Paatik daleko mi do takiego poświęcenia Jakbym chciała zachcianki Młodego i męża spełniać to codziennie byłby naleśniki albo omlety na sniadanie a mi sie nie chce, za dużo roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Paprykarz szczeciński - smak wakacji pod namiotem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
kabo9
Paprykarz szczeciński - smak wakacji pod namiotem

I co smakowało? Smakowało
A jaki duży duży i zdrowy chłop z Ciebie na tym paprykarzu wyrósł
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium