SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 512111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12982 Napisanych postów 20744 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607949
12.12 niedziela

Marszobieg w lasku. Miejscami trudne warunki i oblodzone ścieżki. Zaczynam się zastanawiać nad butami z kolcami, ale to wydatek ponad 600 zł Były odcinki że nawet w marszu nogi mi odjeżdżały.
Poza tym nawet nie wiem kiedy zleciało prawie 2h. Zupełnie nie odczułam, żadnego zmęczenia ogólnego ani bólu w nogach. Spokojnie jeszcze dałabym radę pobiegać, zapas sił był. Ciekawe czy to progres w bieganiu po górkach czy kwestia drobnych zmian w diecie wg wskazówek z książki Lwice... (m.in. zwiększenie ilości białka).
Trochę za dużo wyszło pracy w S3, ale czasem na podejściach to była kwestia 1-2 bpm powyżej S2. Poza tym coraz więcej podbiegów pokonuje spokojnym truchtem. Miałam zabrać kijki żeby poćwiczyć, ale zapomniałam
Bateria mi się wyczerpała



















Poza tym pojawiły się w końcu wyniki klasyfikacji Iron GPK
Mega to motywuje do treningów. Aż mi się nie chce robić tygodnia rege Poszłabym znowu jutro zrobić jakieś 15-20km po lesie






Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-12-12 20:52:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12225 Napisanych postów 22084 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627923
Brawo!!!
A doczytałas już do atr. 196??:)
Dzisiaj za późno wstałam i przed wyjściem na bieganie z Ruda miałam mniej niż 45 minut. Zjadłam biała kiełbasę i jedno kaki. Nic mi w trakcie biegania nie wracało , nie przypominało o sobie. Best posiłek przedtreningowy ever! Jakim cudem? Nie wiem. Ale zdrowe jajka, owsianki zawsze wracają…
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12982 Napisanych postów 20744 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607949
Paatik dzięki
Zaczęłam właśnie 11 rozdział, 187. Książka mi się podoba, jest sporo informacji które mam zamiar wykorzystać. Do tego duży plus za to, że autorka nie proponuje żadnych hc, LC, hf tylko zbilansowaną dietę czyli to co lubię najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7305 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12225 Napisanych postów 22084 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627923
Generalnie to myślałam ze teoria okna anabolicznymi trwającego jakimś czas zaraz po treningu odeszła do lamusa. A autorka ja odgrzała i nie wiadomo skąd dołożyła ze u kobiet trwa tylko 30minut. I mus spożyć w tym czasie 25/30g białka. Ok- mogę skyra walnąc jeszcze w szatni jak prawdziwy kulturysta:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12982 Napisanych postów 20744 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607949
Wycwiel jakoś tak wyszło

Paatik ja uważam że zamiast zastanawiać się czy teoria jest prawdziwa czy nie to najlepiej sprawdzić na sobie Bo teoria to jedno a reakcja organizmu to inna sprawa. Obserwując zwolenników różnych teorii zauważyłam że każdy jest w stanie znaleźć jakieś badania na potwierdzenie swoich racji. A ja np. nie zawsze reaguje tak jak to w tych badaniach wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
A ta autorka podaje jakieś konkretne dowody czy bierze po prostu stare przekonania z branży fitness i stwierdza, że jednak działają, ale tylko u kobiet, bo są z Wenus? :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020319
Zamiast myśleć o butach z kolcami, kup sobie raczki. Za 120 PLN już można naprawdę dobry wytrzymały sprzęt kupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12982 Napisanych postów 20744 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607949
Hesia autorka powołuje się na konkretne badania, literaturę oraz własne doświadczenia zarówno jako zawodniczki jak i dietetyka współpracującego z innymi zawodniczkami.
A wszelkie stwierdzenia nie są oparte o kwestię, że kobiety są z Wenus tylko wytłumaczone z uwzględnieniem zmian poziomów hormonów w trakcie cyklu i oddziaływania tych hormonów na organizm.

Zresztą jak już napisałam dla mnie akurat liczą się własne odczucia a nie badania. Jest tyle badań pokazujących że dieta LC czy keto jest super, ale co z tego skoro ja się źle na niej czuję i nie potrafię funkcjonować normalnie. I żadne badanie tego nie zmieni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12982 Napisanych postów 20744 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607949
FighterX
Zamiast myśleć o butach z kolcami, kup sobie raczki. Za 120 PLN już można naprawdę dobry wytrzymały sprzęt kupić.


O raczkach czytałam ale opinie i doświadczenia z raczkami są różne. Na biegu górskim warto spróbować ale nie wiem czy sprawdzą się w lasku.
W Lasku problemem jest to, że na początku trasy jest niestety trochę asfaltu.
Fajne buty ma Inov-8 i Icebug ale ta cena
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

forma lato