SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
fajny bałwan, w centrum nawet nie zabieliło, niby coś tam prószyło ale śladu nie zostawiło nawet na chwilę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
U nas taki jednodniowy śnieg, wieczorem juz nic nie było.

30.11 poniedziałek

Cięzki dzień więc bez ćwiczeń, trochę chodzenia, sporo z Małą w chuście. Wpadło krótki rozciąganie w trakcie gotowania


1.12 wtorek

Trening

rozgrzewka: mobilizacje z kijem i bez, krążenia biodrami, tilt

4x obwód:
- przysiad cc 20x
- pompki przy stole 12x (12, 10+2, 10+2. 8+4)
- spacer z gumą w bok 20x
- podciąganie łopatkowe 20x (I obwód - 20x nunczako z nogami na ziemi, pozostałe 3 obwody - 10x na drążku w pełnym zwisie + 10x nunczako z nogami na ziemi)

2x obwód:
- wspięcia na palce 20x
- wznosy z opadu na piłce 10x
- dead bug (zmodyfikowany) 10x
- plank max

Krótko ale fajnie, poczułam coś w końcu W pompkach słabość, zwykłej to chyba nawet jednej nie zrobię Pierwsze próby zwisów, tu też słabość. Będzie co robić.

I na koniec foty. Waga na razie stoi. Boczki i tłuszcz z tyłka do zrzucenia. Czekam tylko na zielone światło w kwestii intensywniejszych treningów, bo pomimo chronicznego niewyspania zaczyna mnie nosić






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Forma zdecydowanie na plus
Zastanawiam nie tylko ... skoro waga stoi ... musi powietrze z Ciebie zeszło
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Szajba dzięki Może mi mięśnie urosły


2.12 środa

Rozciąganie głównie tyłów, m.in noga przy ścianie, skłony i próba szpagatu. Jakiś progres jest Oprócz tego ćwiczenia na brzuch i MDM.
Bez spaceru bo zimno starsznie i jakoś nie bardzo chciałam Małą na taki mróz zabierać. W wózku jeszcze ok, ale krótko ostatnio tak śpi, więc wolę chustę. Z chustą na mrozie jeszcze nie mam doświadczenia Marnie wyszło kroków przez cały dzień, podejrzewam że zegarek nie liczy jak nosze Małą na rękach i chodzę z nią po mieszkaniu.





3.12 czwartek

Trening

- rozgrzewka, m.in mobilizacje barków, krążenia biodrami, tilt

4x obwód:
- przysiad wykroczny 10x na nogę
- łopatki w klęku (10 przód-tył, 10x góra-dół, 10x krążenia w przód, 10x krązenia w tył) + pompki damskie na palcach 8x
- wznosy bioder + uginanie nóg na piłce 15x
- inverty z ugiętymi nogami 12x
- mountain climber 30 sek

+ supermeny 2x10
+ klęk na piłce 2x max

Trening mnie prawie zabił, a dokładnie mountain climber Kondycja... zaraz, zaraz jaka kondycja nawet nie napisze że słaba bo wcale jej nie ma
Poza tym jak juz wyciągnęłam piłkę to mnie kusiło, żeby sprawdzić czy równowage w klęku utrzymam Bez trzymanie jeszcze nie wejdę, ale jak juz złapię pozycje to utrzymam, nawet trochę rękami pomachałam.
Do tego trochę rozciągania góry.
Rano krótki spacer z Młodym do przedszkola, zimno... Zaraz się pewnie zbiorę po niego i do apteki i tyle chodzenia dzisiaj, zmęczyłam nogi treningiem Jutro ma być cieplej to może wpadnie dłuższe chodzenie.


Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-12-03 14:29:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Paatik dzięki

4.12 piątek

Dziś bez treningu, bez rozciągania i spaceru ze względu na wizytę u lekarza. Pomimo braku spaceru i tak mi nogi do d.. wychodzą, bo prawie cały dzień z Małą w chuście. Oczywiście Garmin kroków nie liczy, pewnie dlatego że lewą rękę często trzymam na chuście. Mała ma ostatnio objawy refluksu i nie bardzo chce spać na płasko, najlepiej chusta lub na rękach. W nocy najgorzej.

Jeśli chodzi o kontrolę u lekarza to wszystko zagoiło się idealnie i książkowo, także od ginekologa mam już zielone światło m.in. na ćwiczenia. Jeszcze wizyta u fizjo mnie czeka w przyszłym tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
5.12 sobota

Zrobione ćwiczenia na brzuch i rozciąganie bioderek plus skręt (doszłam juz do 3 kroku). Później spacer z Małą w chuście ponad 4 km, wybrałam się na biegowe ścieżki







A dziś przyszedł Mikołaj To jest genialne





Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-12-06 10:11:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Widzę że trzeciego potomka nie masz w planach A jak Małżonek na "konkurencję" zareagował?
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Daj znać jak to działa, oczekuję testu długofalowego

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Szajba mąż ma różne pomysły na wykorzystanie prezentu Dla mnie to jest super, przyniosło ulgę biednym plecom, nogi też fajnie masuje.

Dampaz dam znać za jakiś czas, póki co bardzo fajne. Kiedyś nawet była dyskusja o tym, nie wiem czy nie u Krzycha w dzienniku.


6.12 niedziela

Spokojny spacer, tym razem z wózkiem. Oprócz tego planowo wolne, ale pomasowałam nogi nową zabawką a później krótkie rozciąganie - dwójki w siadzie, noga na szafce i skłony. W skłonach jest progres i w końcu zaczyna mi się podobać ta zabawa
Sprawdziłam też czy potrafię jeszcze kruka zrobić







Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium