SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
O ja, młody szczerbaty, no słodziej się nie da :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345945
Paatik
Młody podobny do Viki!!!!


Viki szczerbata ,nie zauważyłem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
To nie że szczerbaty tylko "lajtuje" się...

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78323
Viki, super relacja z imprezy
Aż miło poczytać. Gratuluję!!
Zastanawia mnie, czy męża jeszcze nie zaraziłaś bieganiem i sportem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Hesia mnie te kiwające się zęby przerażają To już trzeci z kolei

Paatik patrząc na zdjęcia męża z dzieciństwa stwierdzam, że jednak cały tata

Jawor na szczęście nie straciłam żadnych zębów na trasie

Tomasz dzięki
Mąż nie lubi biegać Raz go namówiłam na piwną mile może kiedyś jakąś formułę rodzinną pobiegniemy jak Mała podrośnie.
Ogólnie czasu ma bardzo mało na jakieś dodatkowe aktywności, lubi chodzić na basen i na saune, czasem coś poćwiczy na siłowni i tyle.

19.09 niedziela

Bez treningu. Chciałam zrobić krótki bieg rege dla rozruszania zakwasów ale byli goście i nie zdążyłam.
Po sobotnim biegu wszystko mnie bolało. W sobotę popołudniu byłam jeszcze ma basenie, siedziałam głównie w jacuzzi i w saunie


20.09 poniedziałek

Rano krótki spokojny bieg na rozruszanie nóg. Później trening góry, raczej lekko bo nadal miałam zakwasy.

Trening

Rozgrzewka (m.in ćwiczenia z gumą, zwis aktywny)

1. Podciągnie na nunczakach
5x3
W przerwach równowaga



?feature=share

2a. Zmiany rąk na kółkach i drążku
4 serie
2b. L-sit na drążku
4x12sek

3. Spacer z talerzami
10kg 4x40sek







Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-09-21 07:54:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Jak cudownie patrzeć gdy dziecko robi to samo co mama i sprawia mu to tyle frajdy :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Gnidusek najważniejsze to dawać dobry przykład, pokazać że sport to coś fajnego i warto mieć swoje pasje

21.09 wtorek

Pobiegane wieczorem po parku, ale to nie na moje nerwy. Psy to jakaś plaga, a raczej właściciele d****e. Nie da się biegać. Cały czas żałowałam że przestało padać bo mi deszcz nie przeszkadza a niektórzy może nie urządzaliby sobie pogawędek mając w d.. co ich psy w tym czasie robią. Niech już będzie zimno i deszczowo i niech ci ludzie siedzą w domach
Druga sprawa to zrobiłam kilka pętli i już mi się zaczęło nudzić a dopiero 25 minut na zegarku. Nie wiem gdzie ja będę biegać w zimie, tak w ciągle w kółko to nie dam rady
Ogólnie był bieg spokojny S2, w tym 2x szybszy zbieg a na koniec 3x 100-120m.

Poza tym dostałam dziś medal za wyzwanie północ-południe. Kiedyś o tym pisałam. Trzeba było pokonać dystans równy trasie z nad morza w góry podczas chodzenia i biegania. Zajęło mi to 8 tygodni i 3 dni i uzbierałam w tym czasie ponad 700km
Fajna motywacja żeby więcej się ruszać.





















Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-09-21 21:14:08


Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-09-21 21:14:31


Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-09-21 21:14:54

Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-09-21 21:15:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Dziś planowałam wstać rano i zrobić trening siłowy na placu zabaw ale tak padało że odpuściłam. Może uda się pójść wieczorem na przeszkody do klubu.


Jeszcze taka ciekawostka odnośnie ostatniego RMG. Oczywiście znowu pojawiła się krytyka organizatora Z wieloma argumentami się zgadzam ale widzę też, że zawodnicy chcieliby żeby ten bieg był taki jak inne typowe biegi z przeszkodami. A to jest coś zupełnie innego i raczej się nie zmieni. Pojawił się też ciekawy wpis dziewczyny która wygrała oba dystanse - krótki w sobotę i dłuższy w niedzielę. Oczywiście były tam pewne zarzuty, dotyczące głównie braku bezpieczeństwa na niektórych przeszkodach. Oprócz tego zawodniczka wspomniała o bardzo ważnej kwestii - ogólnym przygotowaniu. I to jest coś czego moim zadaniem wielu zawodnikom brakuje. Odnoszę wrażenie, że ludzie za bardzo skupili się na treningu na przeszkodach technicznych zapominając, że tego typu biegi, a zwłaszcza RMG to nie tylko przeszkody ale też trudny teren i warunki na trasie. Kiedyś tak wyglądała większość biegów.


A na koniec spam książkowy. Koleżanka poleciła mi książkę Jeszcze jedna mila. Szukając natrafiłam na bardzo fajną wyprzedaż i nabyłam kilka ciekawych pozycji praktycznie za grosze Będzie co czytać na zimę







Pojawiły się też fotki z Barbariana, który był... w czerwcu Mają refleks















Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-09-22 10:46:25

Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-09-22 10:46:38

Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-09-22 10:46:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
Za to fotki extra!
Tą dla kobiet to też chciałam kupić, ale jakoś mnie skrót nie porwał. Daj znać co i jak się czyta:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium