SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Paatik teraz jest pretekst żeby sobie wmówić, nawet jeśli nie będą działać Choć naprawdę chciałabym żeby pomogły. Jak wstaje nakarmić Małą to później długo nie mogę zasnąć.

Jeszcze zapomniałam dopisać, dwa ostatnie dni bez dłuższych spacerów, tylko z wózkiem po Młodego do przedszkola i tyle.
Niestety Mała, podobnie jak jej brat, przestała spać w wózku. W chuście zasypia, ale wszystko ją budzi. Obecnie najlepiej śpi w swoim łóżeczku, w ciszy A drzemek ma jeszcze dużo, czas pomiędzy nimi dość krótki, więc na dłuższe spacery na razie ciężko się wybrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 901 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13242
Paatik
Jak ja bym chciała uwierzyć w magię prochów z sfd i zacząć sypiać po nocach....




No niestety jeśli pojawiają się problemy ( np jak siedzę w domu i stado spi przy 24 stopniach) to te suplementy nic mi nie dają. GABA zresztą to podobno lipa bo nie przekracza bariery krew/mózg,


Za to na sen niezawodnie się u mnie „twarda” suplementacja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 901 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13242
Paatik
Twarda suplementacja załatwia sen do 3 w nocy.... a co dalej???


A ile godzin do tej 3 jest przespane?

Czasami po twardej suplementacji też zdarzają mi się przebudzenia w okolicach 3. Mimo ze czuję się całkiem wyspany leżę kilka minut bez ruchu i nawet nie wiem kiedy odpływam na kolejne 2-3h.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627504
Od 23 do 3 to dla mnie za mało. Do 6 muszę żeby być w stanie funkcjonować... No i nie oszukujmy się - sen po takich suplach nie jest pełnowartościowy ...
Viki - sorki:)


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2021-01-23 18:02:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 901 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13242
Paatik
Od 23 do 3 to dla mnie za mało. Do 6 muszę żeby być w stanie funkcjonować... No i nie oszukujmy się - sen po takich suplach nie jest pełnowartościowy ...
Viki - sorki:)



Zmieniony przez - Paatik w dniu 2021-01-23 18:02:15


Nie jest pełnowartościowy? To ja nie wiem czy o tej samej twardej suplemtacji mówimy

Wg garmina zazwyczaj mam koło 1-1,5 h snu głębokiego. Reszta to sen płytki naprzemian z REM

Po „suplemtacji ” wpada minimum 3h czasami nawet 4) snu głębokiego, wiec jakość wypoczynku wzrasta


Viki: sory za offtop:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Ja mam sen głęboki od 30 do 60 minut wg Garmina. Niestety jak leżę i nie śpię to liczy jako sen więc wg zegarka snu wychodzi bardzo dużo a w rzeczywistości jest dużo mniej. Czas pobudek też zwykle zaniżony.
Żeby przespać 4-5h ciągiem to musiałabym się kłaść o 20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Mi też zegarek źle liczy sen. A takich pobudek kilkuminutowych, gdzie podaje np smoczek wcale nie liczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Ne wiem jak u Was, ale gdzieś tam w trzewiach mojego Garmina musiałem określić w jakich godzinach śpię. Jeśli więc mam spać od północy do ósmej rano, a faktycznie śpię od czwartej nad ranem do dwunastej w południe, nie oczekuję że zegarek odróżni leżenie w bezruchu na kanapie od niespokojnego snu a w celu określenia fazy rzeczonego, będzie zaglądał pod powieki by ocenić jak mi się gałki ruszają
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium