SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3359 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108149
No tak sie domyslilam ze to ktos z nowej druzyny, same pozytywy takiej sytuacji
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Dzisiaj luźny dzień, trochę roboty na działce i odpoczynek przed jutrem. Na FB naszej drużyny pojawił się niedawno śmieszny filmik prowokujący inne drużyny biorące udział w jutrzejszych zawodach, niektóre włączyły się do zabawy i opublikowały swoje wersje więc codziennie płacze ze śmiechu

Wrzucam linka do pierwotnego filmu

https://fb.watch/o6gZjxZV5r/


Jednej z odpowiedzi

https://fb.watch/o6g-Dxd8gd/


I naszego dzisiejszego filmiku motywacyjnego Będzie jutro zabawa, aż chce się biegać

https://fb.watch/o6guU7lX5v/




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3359 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108149
Hehe, fajnie ze taki klimat druzynowy ci pasuje, to sie czuje ze masz radoche i to jest super, ja to bym sie absolutnie nie nadawala, nie umiem sie bawic ani motywowac takimi filmami a druzyny mnie zawsze denerwowaly

Powodzenia jutro! Pokaz moc!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Madzia GPK to są specyficzne zawody. Żeby stanąć na podium indywidualnie to trzeba być naprawdę w czołówce biegaczy i dla większości podium jest poza zasięgiem. Ale jest też ta rywalizacja drużynowa, która polega na tym, że każdy kto dobiegnie do mety zdobywa jakieś punkty. Za wygraną jest 100pkt, kolejne miejsca są liczone wg starty procentowej do najlepszego. Osoby z końca stawki mają po 30-40pkt. I to się sumuje. Im więcej zawodników z danej drużyny tym większa szansa na dużą liczbę punktów. I tak naprawdę dla większości to właśnie ta rywalizacja drużynowa jest głównym celem i sensem GPK. Może indywidualnie nie każdy jest w stanie walczyć, ale do wyniku drużynowego każdy dokłada punkty, więc każdy się liczy. I to jest właśnie fajne w tym biegu W sumie jedyne zawody które znam, gdzie tak wygląda rywalizacja drużyn. Napewno zachęca to ludzi do udziału, choć w poprzedniej drużynie jakoś nie było motywacji i ludzie nie bardzo chcieli startować, bo jednak większość to zawodnicy Ninja i OCR a nie biegacze.

A filmiki są śmieszne

Plusem drużyny są m.in wspólne wyjazdy na zawody, zawsze można z kimś pogadać, liczyć na pomoc, zawsze ktoś jakąś fotkę zrobi, będzie kibicował. Tego mi właśnie brakowało w poprzedniej drużynie, bo tam dłuższych dystansów po górach prawie nikt nie biegał i zawsze jeździłam sama na zawody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
5.11 niedziela

GPK

W sobotę piękna złota jesień, ciepło i słonecznie. W niedzielę od rana chłodno i pochmurnie, zawody rozpoczęły się o 9 i kilka minut przed 9 zaczęło padać. I tak padało pół dnia, aż zawody się skończyły

Pierwszy start miałam o 9.00, na początek 3,7km. Pierwszy długi podbieg mnie zmęczył, ale starałam się zachować trochę siły na później, gdzie jest długa prosta, miejscami lekko w dół. Na zbiegu przed metą ogromne błoto, ślisko, sporo osób zaliczyło gleby. Tam musiałam trochę zwolnić, dzięki czemu złapałam oddech, przed ostatnim podbiegiem. Do mety dotarłam resztką sił, zmęczył mnie taki szybki bieg. Cała trasa na dość wysokim tętnie. Wynik przyzwoity 00:19:49, super że w takich warunkach poniżej 20 minut, ale z drugiej strony fajnie byłoby złamać 19 minut, bo zwykle kręcę się między 19:40-20:30. Raz w życiu pobiegłam 18:55. Ostatecznie K 14/59, K40 6/17. Bardzo dużo mocnych zawodniczek w kategorii, wogóle ta edycja jest mocno obstawiona, bo bywały lata że w K40 na tym dystansie startowała 1-2 zawodniczki.







Godzina przerwy i kolejny start. Niestety padający deszcze nie ułatwiał, przebrałam się w suche ciuchy a i tak zaraz byłam przemoczona i było mi zimno. Strasznie zmarzłam pomiędzy biegami pomimo że ubrałam kilka warstw. O ile pierwszy bieg poleciłam w koszulce z długim rękawem o tyle na drugim biegu miałam jeszcze cienką bluzę bo nie byłam w stanie jej ściągnąć. Drugi bieg już trochę wolniej, na niższym tętnie, na podbiegach więcej marszu. Za to na zbiegach bardzo ślisko, trzeba było uważać. Ogólnie trudne warunki. Fajnie że wyszło poniżej 40 minut, dokładny czas to 00:38:52. Miejsce K 20/67, K40 6/20. Ten drugi bieg jest dodatkowy i na zmęczeniu, nie mam tu presji na wynik choć fajnie byłoby biegać bliżej 35 min. Natomiast na 3,7 km chciałabym powalczyć o lepszy czas. Zobaczymy co z tego wyjdzie.






Fotek z biegu jeszcze nie mam, póki co tylko taka. Z nową ekipą naprawdę fajnie się biega

Zegarek stwierdził że wyczerpała mi się bateria i muszę prawie 4 dni leżeć











Zmieniony przez - Viki w dniu 2023-11-06 11:18:38


Zmieniony przez - Viki w dniu 2023-11-06 11:20:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Paatik nie ma jeszcze wyników, zanim to policzą to chwilę potrwa Pewnie jutro albo w środę będzie punktacja indywidualna, na następny dzień wyniki drużynowe, później sztafeta i iron GPK. Zawsze tydzień trwa zanim podadzą wszystkie wyniki

Wycwiel dzięki. Dzisiaj odpoczywam, ale od jutra trzeba się brać do roboty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Jakby ktoś był ciekawy jakie były warunki wczoraj na trasie to można zobaczyć na tym filmiku od organizatorów

https://fb.watch/o8HDwHlTwN/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
No niektórzy tam niezłe piruety trzaskali

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium