SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Ja już jakiś czas temu chciałem kupić sobie spinningowy ale jak powiedziałem żonie to była przeciwna niestety ale nasze graty do ćwiczeń już zaczynają zajmować miejsca za dużo więc rower odpadł

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Też nie lubię rowerka, ale tylko to mam w domu, lepsze niż nic. Z książką daję radę

A pogoda u nas różna, raz słońce, raz deszcz i wiatr, w nocy mróz, w dzień niewiele powyżej zera. Szczerze to ja nie zwracam uwagi na to, nie patrzę na prognozy. Sprawdzam jak za oknem i ubieram się odpowiednio

Paula też mi się bieżnia marzy, ale zupełnie nie mam miejsca. A rower przez kilka lat robił za wieszak na ubrania Ogólnie problem jest taki, że dobry sprzęt kosztuje. Bo fajnym rozwiązaniem byłby też wioślarz albo airbike


Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-03-10 12:27:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
10.03 środa

Dziś bez treningu, trzeba trochę odpocząć. Rano jeszcze było ok, ale popołudniu poczułam mega zakwasy w łapach, a teraz ledwo rękami ruszam a jutro w planach trening góry i chciałabym też pobiegać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Ja zawsze oglądam jakiś filmik na YT podczas rowerka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Cod w sumie też dobry pomysł

Dziś w południe trening chwytu i góry, wieczorem bieganie i kilka ćwiczeń na placu, takich których nie mogę zoebci w domu. Szczegóły postaram się wrzucić jutro, choć mam szpital w domu - Młody od wczoraj z glutem a Mała dziś rano wstała z katarem. Także wszystko się kręci wokół inhalacji i odciągania kataru Mnie od wczoraj boli gardło. Pewnie Młody coś nam przyniósł z przedszkola.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627509
Na to gardło to uważaj - coraz więcej osób narzeka przy koronarirusie teraz - już mało kto ma zaniki smaku i węchu.... trzymam kciuki za zdrówko wszystkich!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
U mnie młody też ma katar... Ale idzie mu 6 zębów, masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Paatik ja spokojnie podchodzę do tego, uważam że poza covidem jest mnóstwo innych wirusów i chorób. Nawet mnie trochę denerwuje to, że teraz byle objaw przeziębienia i każdy się korony doszukuje. Zresztą może już to miałam? Mężowi wyszły przeciwciała, mogliśmy przechorować nie wiadomo kiedy. A gardło mnie bolało niedawno, jakoś chyba 3 tygodnie temu. Zresztą często po bieganiu boli jak się zimnego powietrza nałykam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Cod aż 6 zębów na raz? Współczuje. Mojemu wychodziły tak stopniowo, ale pierwsze zaczęły jak miał 4,5 miesiąca A teraz niecałe 5,5 roku i już nie ma obu dolnych jedynek. A ten katar to napewno infekcja a nie zęby. Młody pewnie przyniósł choróbsko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
11.03 czwartek

Trening góra + chwyt

1. Podchwyt ("piramida siły")
1/2/3
1/2/2,5

Jest progres, ostatnio nie byłma w stanie zrobić 3 podciągnięć.

2. Zwisy
- liny 3x10s/10s zgięte ręce
- liny 3x10/10 proste rece
- kulki 3x10/10 proste ręce
- drążek 5x20s/10s proste ręce

Spompowało mi przedramiona tak, że nie mogłam dłoni zacisnąć

3. pompki na poręczach
3x8

4. wiosło hantlą

15kg 3x8

5a. wznosy kolan w zwisie
3x6
5b. wyciskanie stojąc
2x5kg 3x10
5c. narciarz z gumą
3x20
5d. burpee
3x8





Wieczorem:
Bieganie - odcinki 100m

Najpierw rozgrzewka, później 8x100, jak zwykle praca nad kadencją. Pierwsze 4 ok, na piątym coś mi się pomieszało i zrobiłam mniej niż 100m bo zegarek wyświetlił alert burzowy a ja myslałam że to koniec interwału. Na dodatek wcisnęłam pauzę i wyszło mi 2x więcej przerwy. Pewnie dlatego na tych kolejnych lepsze tempo, bo odpoczełam dłużej. Po interwałach krótka wizyta na placu.
Zrobiłam:
3 serie po 3 wyskoki
3 serie zamiany rąk + przejście bokiem (pierwsza seria 3 zmiany, kolejne dwie po 5 zmian)
Bardzo jestem zadowolona, bo ostatnio nie mogłam uwisieć na lewej ręce, a teraz 5 zmian zrobiłam. No i wyskoki wychodza, fajnie że jestem w stanie dźwignąć ciężki tyłek do góry

Na filmikach mało widac, vhociaż jak nagrywałam to lepiej to wyglądało. Musze się następnym razem ubrac inaczej niż na czarno



























Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-03-12 09:32:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium