SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Tsu ja też bardzo ściankę lubię i też mi czasu brakuje, za dużo mam aktywności. Nie częsciej niż raz na 1-2 tygodnie, zamiast przeszkód.



14.01 wtorek

Żle spałam, obudziłam się w nocy i nie mogłam zasnąć, nad ranem podobnie. Poza tym dzień głoda - co zjadłam posiłek to zaraz chciało mi się jeść. Masakra jakaś, nie lubię tak.


Trening - dom

3x obwód:
- "kruk"
- przenoszenie hantli za głowę x15
- MC 45kgx10 (tyle miałam na sztandze i nie chciało mi się zmieniać )
- inverty 10x
- próby clean+press+przysiad z hantlem
- wznosy bioder jednonóż 10x
- dead bug 10x

Trening bardziej żeby się poruszać niz zmęczyć. Ciężko było się zmobilizować, bo bardzo mnie przyciągało łóżko
Zupełnie nie moja pora na ćwiczenia (zaczęłam o 20.30), trudno wejść na wyższe obroty, a później oczywiście problemy z zaśnięciem. Z drugiej strony nie lubię ćwiczyć przy Młodym, bo ciężko się skupić, lubię ten spokój jak już śpi Jest jeszcze opcja ćwiczyć rano, tylko czy będę w stanie wstawać znowu o 5? No i nie chciałabym nikogo obudzić... zobaczymy.



15.01 środa

Od rana dziwny ból brzucha, więc miałam obawy czy dam radę zrobić ściankę+bieganie. Tym bardziej, że chwilowo nie chcę robić treningów dłuższych niż 1,5h, więc raczej ścianke bedę ewentualnie łączyć z krótkimi obwodami (w domu lub na sali) a nie z bieganiem. Natomiast bardzo mi zależało, zeby pojechać do lasu, który okazał się fantastycznym miejscem i czuję, że na jakis czas zastąpi mi bieganie po dotychczasowym Lasku
Po pierwsze - sporo względnie płaskich ścieżek, czyli to czego mi od dawna brakowało Poza tym łagodne i długie podbiegi/zbiegi. Wystarczy odbić z głównej trasy i zaraz mamy krótsze i bardziej strome podbiegi i zbiegi, niektóre naprawdę o sporym nachyleniu. Piękne widoki, mnóstwo ścieżek - będzie co robić, żeby wszystkie poznać i przetestować. Trzeba będzie zaplanowac jakąś dłuższą, spokojną wycieczkę biegową z odpoczynkiem, żeby poznać las. Miejsca na odpoczynek nie brakuje


Trening - bieganie

marszobieg 7,41km 55:45 (było prawie 8km, ale nie wyłączyłam pauzy po jednym z postojów)

Ciężko to nazwać treningiem, raczej relaks dla głowy i podziwianie widoków. Sporo przerw na fotki, odcinki marszu. Fajnie było Niby mało górek i krótki dystans, a czuje łydki, dwójki i pośladki. Tyłek to pewnie po wczorajszych wznosach bioder
Łagodna zima i wręcz wiosenna pogoda sprawiły, że człowiek nawet się do zimna nie miał kiedy przyzwyczaić. Dlatego ciężko było wyjść z domu jak na termometrze ujemna temperatura, w lesie tez było mi mega zimno przez pierwsze 1,5km. Ale warto było



































Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-01-15 13:57:24

Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-01-15 13:57:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
FighterX
Tylko z mlekiem kokosowym odrobinę więcej kalorii ma


W sumie nie zastanawiałam się, czy więcej kcal jest jak robię na śmietanie 30% czy na mleku kokosowym Nie liczę, więc nie zawracam sobie tym głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
A jak robisz na 30tce, to z mlekiem koksowym będzie mniej
ja z reguły robię na jogurcie naturalnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
W sumie z jogurtem tez można, ale mąż lubi klasyczny na smietanie

A tak poza tym... biorąc pod uwagę moje dzisiejsze samopoczucie, to stwierdzam że są takie dni, kiedy naprawdę wolałabym być facetem
I nawet "poumierać" nie mogę, bo tyle rzeczy do zrobienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Paatik las jesienno - wiosenny, tylko temperatura lekko zimowa. Rok temu o tej porze było sporo śniegu a tym razem nic. Dobrze że w góry blisko, choć w pobliżu również brak zimy, trzeba jechać gdzieś dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 584 Napisanych postów 388 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6306
Viki
A tak poza tym... biorąc pod uwagę moje dzisiejsze samopoczucie, to stwierdzam że są takie dni, kiedy naprawdę wolałabym być facetem
I nawet "poumierać" nie mogę, bo tyle rzeczy do zrobienia


Jak ja Cię doskonale rozumiem
Z tym, że ja rzucam wszystko i bunkruje się na kanapie z zapasem painkillerów i audiobookiem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Kocyk nie pyta - Kocyk rozumie
4

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627504
Znienawidzicie mnie za to co napisze - cieszcie się z tego ze macie.... później przychodzą pytania o sens istnienia- a one bolą bardziej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium