SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627508
Czasami Malz cię zmieni i polecisz biegać - idzie ładna pogoda. No i jakie postępy w pompkach i podciaganiu zrobisz!!!
Viki - trzeba dobrych stron szukać w sytuacjach od nas niezależnych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Paatik niestety na męża nie mam co liczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Ja to się już boję, co będzie, jak nam szkoły/przedszkola zaczną zamykać :-/.. a co gorsza siłownie.. toż to będzie armagedon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Tak, szkoły i przedszkola pozamykają ale do pracy chodzić trzeba. Szkoda, że z tego samego powodu co chcą zamykać, nie rozdają tak chętnie wolnego od pracy. Wogóle mnie ten temat mocno drażni. Bo pracownicy np. supermarketów wyjścia nie mają, chyba że rzucą pracę. Podobnie przewoźnicy w komunikacji zbiorowej. No ale lepiej udawać że przecież są podjęte działania i zamykają.
Już nie wspominam o tym, że służba zdrowia leży i i kwiczy i na bieżąco sobie nie radzi, a w obecnej sytuacji będzie jeszcze gorzej. Ale co tam, przecież telewizja bardziej potrzebuje pieniędzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Generalnie nasz kraj nie jest prawnie ani, organizacyjnie przygotowany do takich sytuacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Tsu84
Ja to się już boję, co będzie, jak nam szkoły/przedszkola zaczną zamykać :-/.. a co gorsza siłownie.. toż to będzie armagedon


A ja nie wiem czy się cieszyć, że mam siłownie w domu czy smucić, że jako jedyny z okolicy będę musiał pracować w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ruski czołg
Tsu84
Ja to się już boję, co będzie, jak nam szkoły/przedszkola zaczną zamykać :-/.. a co gorsza siłownie.. toż to będzie armagedon


A ja nie wiem czy się cieszyć, że mam siłownie w domu czy smucić, że jako jedyny z okolicy będę musiał pracować w domu

u naszego Klienta biuro zamknęli na 2 tygodnie i wysłali ludzi do pracy z domu
do nas wczoraj szef przysłał zapytanie ile osób z naszych zespołów nie może pracować z domu, więc też jak coś to będzie praca z domu
więc na pewno nie będziesz sam pracował
ale z siłownią masz na pewno lepiej, bo mi żona zaczęła wczoraj marudzić że może bym przestał chodzić na siłownię dopóki się nie uspokoi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Kabo unikanie większych skupisk ludzi wydaje sie dobrym rozwiązaniem w celu ograniczenie rozprzestrzeniania wirusa, bo trzeba pamiętać że dzieci i osoby młode przechodzą chorobe często bezobjawowo albo z niewielkim nasileniem objawów, wiec sa swietnymi nosicielami. Szkoda tylko, ze nie każdy moze pracowac z domu a niektorzy nie maja wyjścia i musza miec kontakt z dużą iloscia ludzi na codzień. W każdym razie nasza służba zdrowia sobie z tym nie poradzi. Już sa problemy, bo sa nowe wytyczne dla POZ w sprawie porad telefonicznych a cały dzień nie można się dodzwonić bo nikt nie odbiera. Jedyne wyjście iść osobiście. I tak to działa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium