SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Ann tak pamiętam te zakazane rzeczy Wagowo ładnie zeszłaś, super. Ja bym chciała utrzymać na dłużej wagę 57-58kg, ale póki co nie umiem Lubię jeść

No to zaległości:


22.07 poniedziałek

Trening

Podbiegi 5x250m

Ze względu na gości nie udało mi się jechać do Lasku, więc zrobiłam podbiegi w okolicy. Ktrósze, ale i tak prawie umarłam Na pierwszym walka o oddech. Drugi i trzeci juz lepiej, wiedziałam że najpierw dobiegnę a później umrę Za to w połowie czwartego nagle nogi jak z waty. Cały ostatni to samo, ale udało sie zrobić najlpeszy czas.
Po biegu chciałam od razu zahaczyć o plac, ale znowu telefon i d.pa. Zrobiłam te ćwiczenia dopiero wieczorem:

1. Podciąganie
- do pionu 3x30
- inverty 3x10
- inverty jednorącz 2x3
- ręcznik 3x2
- nachwyt 2x2

Dawno nie robiłam więc siła spadła, do tego tyłek za ciężki










2. Pompki na palcach przy scianie
3x6

3. Zwisy
- poziomy 2x30 sek
- poziomy jednorącz 10sek P /10sek L /10/10/10/10
- pionowy 2x30 sek
- pionowy jednorącz 5/5/5/5

Zwisy jednorącz idą kiepsko, trochę barki bolą i mam mega odciski I brak siły po podciąganiu.
Kruka tez próbowałam, ale lipa, 2x10 sekund tylko.


Dieta

1. Kefir 100g, owsiane 40g, siemie 5g, olej 5g, pestki dyni 15g, whey 30g, owoce 300g, banan 120g
2. owoce 300g, whey 15g
ziemniaki 200g, kurczak 100g, ser zołty 20g, wafel ryzowy z czekoladą, orzechy 15g
3. jajko, owsiane 50g, smietana 10g, ziemniaki 200g, kurczak 100g, owoce 150g


i wykresy z biegu:








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
23.07 wtorek

Tym razem po całym dniu w pracy trening na przeszkodach w grupie. Były elementy równowagi, wejście na line na samych rękach, drabinka i wstęp do tzw. "latającego". Przeszkoda zwana zwykle Flying Monkey. U nas popularnie zwana "latający" od nazwy z jednego z biegów "latający barbarzyńca". Przeszkoda, której sie boje chyba najbardziej ze wszystkich Potrafie zrobić do 160cm, ale na zawodach bywa tez i 180cm i wtedy nie dolatuje Może w końcu kiedyś opanuje.
W każdym razie wczoraj ćwiczyliśmy skok do tyłu i bezpieczne lądowanie.

Wrzucam tu filmik z tej przeszkody, niestety nie w moim wykonaniu




Poza tym sprzęt dotarł Może nie będzie już odpadał z futryny i da się poćwiczyć w domu.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
24.07 środa

Trening

Bieg spokojny 15km

Miało być ponad 15km, ale jak zwykle nie zdążyłam, a nie chciałam ryzykowac, że spóźnię się do fizjo.
Tym razem wyłączyłam podgląd tempa, żeby mnie nie kusiło za szybko. Biegłam na wyczucie. I jestem bardzo zaskoczona, bo tętno wiekszość biegu w pierwszym zakresie, a momentami nawet w szarej strefie Nie pamiętam kiedy miałam tak niskie tętno, zwykle to było 155-165 Nie wiem czy chora jestem, czy to kwestia zmiany treningu czy może diety
Teren pofałdowany i momentami bardzo trudny - ścieżka mi zarosła albo zaorali

Po biegu szybko do fizjo. Dziś odpuszczam trening brzucha, bo po torturach wszystko mnie boli, a w sobotę bieg to nie ma co szaleć


















Dieta

Od trzech dni praktycznie to samo, ale tak mi wygodnie Jak się znudzi to coś zmienię.

Supli tez pilnuje i wygląda to tak:
- rano: zelazo, wit. C, wit. B
- południe: omega 3, wit. D, chrom, kompleks witamin
- wieczór: sleep pro
- przed treningiem (do południa): Iron Wings
- w trakcie biegania: izotonik
- po treningu: bcaa, glutamina, Crea Fight, Flex




I na koniec aktualne foty. Nie widać kraty i brzuch wystaje czyli jest tłusto









Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-07-24 20:13:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130984
Wydaje się, że sylwetka na plus od okresu z poprzednich zawodów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
Każda sroczka swój ogonek chwali.... Nie, to powinno iść inaczej - każdej sroczce coś u siebie przeszkadza:) Ja tego "wystającego" brzucha biorę od razu. Ty chyba tłustego brzucha nie widziałaś!

Fajna sylwetka - taka silna i sportowa, ale kobieca zarazem. Ja na tych Twoich przeszkodach laski z sylwetką baletnicy to nie widzę, wiec wszystko gra.
I jak zawsze piękny uśmiech!!! Taka to moze buzi nie zamazywać!


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2019-07-25 08:50:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Paatik dzięki Akurat takich baletnic jest w OCRach sporo i są w czołówce. Lekkie więc szybko biegają i na przeszkodach też jak piórko
Ja bym chętnie Twoje nogi przygarnęła i byłoby dla mnie idelanie

Panie Janie waga trochę skoczyła w górę i ostatnio było 60-60,5 więc przynajmniej o 1kg za dużo. Niby nic, ale w bieganiu i podciąganiu to się czuje.

Fighter kiedyś sporo tego pozowania ćwiczyłam i tak mi zostało







Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-07-25 09:10:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Piękny przykład hiperlordozy i niszczenia kręgosłupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
No niestety Najgorsze, że ja zawsze miałam lekka hiperlordoze, więc pogłębiłam i utrwaliłam nawyk
A teraz z tym walczę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium