SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Viki
Spoko, z jednym dałam sobie radę to drugie też ogarnę. Tematów usypiania, karmienia itp. poruszać nie zamierzam, sprawa indywidualna i to nie tematy na forum sportowe
A z bieganiem wyjdzie w praktyce.
Gdzieś tam w głowie jest już plan, żeby pobiec w lutym GP w Lasku na 3,7km a czy się uda potrenować to się okaże. Jedno wiem napewno - przy maluchach nie ma co planować bo i tak nie wychodzi

Serio doceniam to i wysiłek ogólnie kobiet, wiem jako ojciec, jak to wygląda od poszewki. Ja niby co drugą noc usypiałem córki, chodziłem na spacery, robiłem zakupy, odwoziłem do przedszkola lub odbierałem, odrabiam lekcje, itp., ale i tak to matka jest najbardziej obciążona w dzień i noc przez dobrych kilka lat. A tu jeszcze ambitne treningi, za które uznanie się należy.

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627508
Tak na marginesie tej ważnej inaczej dyskusji - Olo jak trochę pomyślisz to zobaczysz jak zabawne było zestawienie słów „dzieciaku” z osoba Kulturysty100 - powszechnie znanego na tym forum pod innym nickiem....
Powodzenia w główkowaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Prosiłam, żeby NIE kontynuować dyskusji nie na temat, przepychanek i wzajemnego obrażania!
Jeśli pojawią się jeszcze takie posty to poproszę moderatora o usunięcie.


Paatik dziś po południu idę do ortopedy Bardzo jestem ciekawa co dalej. Noga nie boli, gips mnie denerwuje, ale najbardziej przeszkadzają kule, wielu rzeczy zrobić nie mogę, a za kilka dni mąż wyjeżdża i zostaje sama z Młodym Widzę, też ogromną różnicę, tydzień temu nie mogłam się przekręcić na łóżku czy usiąść/wstać z podłogi bez pomocy i problemu a teraz daje radę.
Dobrze, że to znajomy i również biega OCR, bo gdybym zwykłego lekarza zapytała w 25 tc kiedy mogę biegać i ćwiczyć to by mi pewnie skierowanie do psychiatry wystawił

ps. żeby nie było, to zdaje sobie sprawę że do marszobiegów już nie wrócę, ale z kijkami chciałabym chodzić, brakuje mi ruchu na świeżym powietrzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Paatik
Tak na marginesie tej ważnej inaczej dyskusji - Olo jak trochę pomyślisz to zobaczysz jak zabawne było zestawienie słów „dzieciaku” z osoba Kulturysty100 - powszechnie znanego na tym forum pod innym nickiem....
Powodzenia w główkowaniu.
Jak się zastanowisz to zrozumiesz, że to celowy zabieg określający stan umysłu piszącego . Uwierz, znany, czy nie, nie znaczy, że dla mnie w tych kwestiach autorytet. Pompki, czy ciężary to nie wiedza o funkcjonowaniu w społeczeństwie, czy życiu poszczególnych ludzi. Niech se robi pompki. 90% Polaków to deklaratywni katolicy, ja nie spodziewam się waszej akceptacji, ale nie zamierzam rezygnować ze swoich opinii i poglądów, bo jest was więcej. Jest fajne powiedzenie: Religijność idzie w parze głupotą. Jak ktoś potępia wykształcenie, to sorry, a teraz to takie powszechne w świecie prawdziwych Polaków. Plebs zawsze był gotowy do linczu. Chcesz to przyklaskuj temu, ja nie muszę. No i lajków nie dostaję, co za tragedia, jak żyć?

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Viki
Prosiłam, żeby NIE kontynuować dyskusji nie na temat, przepychanek i wzajemnego obrażania!
Jeśli pojawią się jeszcze takie posty to poproszę moderatora o usunięcie.



A ja dopiero po udzieleniu odpowiedzi Paatik przeczytałem ten wpis. Pozwól chociaż Paatik przeczytać moją odpowiedź, a potem usuń. Może ktoś też jeszcze przez pomyłkę da mi lajka zanim usuniesz. W sumie, chyba nie obraziłem tym postem konkretnej osoby występującej przecież anonimowo. Uciekam na swoje podwórko, trochę odetchniecie od problemów realnego świata spoza sal gimnastycznych. Nara. Jak komuś chce się kontynuować to najwyżej na priva lub moim dzienniku. Mnie się nie chce, ale służę pomocą.

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Jeżeli dyskusja będzie ciągnięta dalej (na co Viki nie wyraża zgody) pójdą bany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Ok, mam nadzieję że to już koniec tematu.

15.07 środa

Już po wizycie u ortopedy
Dobra wiadomość jest taka, że złamany mam sam szczyt kości, więc jest to raczej "lekkie" złamanie, ale z racji tego że tam się przyczepiają więzadła to musi się to dobrze zrosnąć. Sam staw jest ok.
Zamiast gipsu mam buta, odrazu wygodniej

Minus taki, że jeszcze tydzień chodzenia o kulach. Za tydzień mogę już stawać na nogę w bucie bez kul a jak będzie ok, to za 2 tygodnie ściągamy buta Znacznie lepsza perspektywa niż 6 tygodni gipsu. W wersji optymistycznej w połowie sierpnia będę już normalnie chodzić

Poki co większość czasu spędzam w domu, bo oczywiście remont trwa a mój poziom irytacji sięga zenitu, nic nie mogę przenosić, wyciągnąć z szafek itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 901 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13242
Nie wiem czemu ale Powiadomki się nie wyświetlają/ musiałem przewinąć kilka stron żeby obczaić co się dzieje. Szok normalnie- na prostej drodze. Dobrze że sytuacja opanowana :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Turoń ciężko uwierzyć, szczególnie że tyle biegów w trudnym, błotnistym terenie zaliczyłam No ale prawdopodobnie złożyły się na to 3 rzeczy - dodatkowe kilogramy, przesunięty środek ciężkości i hormony ciążowe.

W każdym razie teraz przynajmniej mogę się w miarę normalnie umyć, bo buta mogę ściągnąć Mogę go też otwierać jak leżę (co się prawie nie zdarza w ciągu dnia ) i wtedy mogę poruszać palcami czy nawet stopą góra-dół.
Jakieś proste ćwiczenia typu machanie nogą bez obciążania tej stopy też mogę robić także nie jest źle, choć czekam aż będę mogła chodzić bo mi tego brakuje.



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium