SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73499
http://kasia.in/przepis/648.tortilla-przepis-na-ciasto
Zamiast zwykłej pszennej można dać pełnoziarnista ale krupczatka raczej potrzebna. Przepis dobry ale robil na zwykłej mące.
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 584 Napisanych postów 388 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6306
Viki, Tsu84 - jak będziecie u lekarza na kontroli to poproście o USG skierowane na poszukiwanie torbieli endometrialnych. Jak coś wyjdzie, to badanie CA125 upewni czy to to.

A jeżeli chodzi o k***ibajka , to kiedyś miałam sporo tego w EMOMach, ale z tego co pamiętam to po 8-10 kcal, żeby jeszcze można było złapać oddech przed następnym zajazdem.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Pani Maaj dzięki za radę.
Co do AB - planowałam 10 kcal, ale mnie podkusiło na 15


18.01 sobota

DNT
Cały dzień w pracy, więc nawet nie było czasu na trening. Poza tym zakwasy w łapach po czwartku i w nogach po piątku. Zapomniałam dopisc, ze w piątek po południu było rolowanie i mobilizacje (m.in.) bioder i po tym miałam zakwasy


19.01 niedziela

DNT
Bez treningu, ale aktywnie W ramach prezentu urodzinowego wyjazd na narty W końcu po 5 latach przerwy znowu mogłam pojeździć, super było
Najpierw 1,5h z Młodym, zmęczyłam się. Niestety nie chce załapać robienia pługa, nie chce skręcać ani hamować. Narty razem i "na krechę"
Później 2h pojeździłam sama. Musze wyluzować nie tylko z treningami, ale i z całym planem treningowym, żeby znaleźć czas również na takie atrakcje Super było!












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
To musi być fajna zabawa, chociaż do sportów zimowych nigdy mnie nie ciągnęło, bo nie lubię zimy, zimna i marznąć.. ale popatrzyć miło, jak inni się bawią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627509
Matko - jak dawno nie jezdzilam! Moi Młodzi dużo starsi byli jak się uczyli i oddałam ich do trenera. Nie wiem właściwie jak ich uczył - ale chyba z malutkiej górki od razu kazał im jeździć....
Super wypoczynek!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 584 Napisanych postów 388 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6306
Zazdroooooooo
Ja mam cały czas nadzieję, że znów wsiądę na parapet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
a u mnie mam problem odwrotny ;), moje dziewczyny jak tylko nauczyły się skręcać i hamować to aż za bardzo pilnują żeby się przypadkiem nie rozpędzić , jakoś nie mogę ich przekonać że szybciej się łatwiej i fajniej jeździ
ale już za 3 tygodnie znowu podejmę nierówną walkę w edukacji narciarskiej

P.S. w slangu nauczycieli jazdy dla dzieci pług = pizza, zauważyłem że to lepiej działa i sam stosowałem


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2020-01-20 11:46:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Tsu jakie zimno, po 2 zjazdach z Młodym musiałam się rozbierać Narty bardzo lubię, za łyżwami nie przepadam ale jak Mały chce to jeżdżę, trudno

Paatik też myślałam nad trenerem bo już mi cierpliwości brakowało Miał w d... co do niego mówię, może obcego by posłuchał.

Pani Maaj napewno niedługo się uda Ja miałam przerwę 5 lat. Na desce kiedyś próbowałam, jeździłam chyba ze 2 sezony ale jednak bardziej lubię narty.

Kabo tak wiem - pizza, trójkącik, daszek. Instruktorów było mnóstwo to widziałam i słyszałam jak sobie radzą Jak już mój robi to w drugą stronę - łączy tyły Jak go ustawie jak trzeba to jedzie ze 2 metry a później narty razem i do przodu. Jak go asekurowałam od przodu to mi próbował między nogami przejachac i pretensje do mnie że go hamuje Ciężki przypadek. Miałam nawet ochotę puścić go z góry samego, bo w sumie płasko i krótko, ale ludzi było mnóstwo i bałam się, że w kogoś wjedzie.


Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-01-20 15:30:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
20.01 poniedziałek

Nie wyspałam się wcale, całą noc śniły mi się narty, wyciągi... Zmęczona wstałam


Trening - przeszkody

W końcu po długiej przerwie była okazja na typowy trening na przeszkodach. Pojechałam z koleżanką
Pierwsze podejścia do przeszkód które umiem i lipa, wcale nie szło. Zupełnie nie przekładają mi się treningi na siłce na pokonywanie przeszkód. Brakuje większej ilości pracy w zwisie, jednorącz i na dużym rozstawie rąk. Siła jest, nie ma sprawności, lekkości i działania automatycznie, bez myślenia i analizowania. Trzeba przestawić głowę na działanie odruchowe.
W sumie "tylko" godzinka, tętno nisko, ale łapy i plecy zajechane. Nie pamiętam kiedy miałam takie zakwasy, tak mnie plecy bolą Będę parę dni umierać. Nie udało mi się przejść płynnie kółek co dwa, szkoda bo na jesień wychodziło bez problemu. Na pocieszenie przynajmniej "wariat" opanowany (a był z tym problem), na dodatek w połączeniu z przejściem na kołkownice. Ogólnie rozgrzewka + niecała godzina takiej zabawy:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345946
Viki ,pięknie
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium