SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Za miesiąc będzie 10 x lepiej
Graty dla Ciebie i młodego i kup wreszcie drożdżówke młodej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73499
Gratulacje!

To samo pomyślałam co Paatik , tak ślicznie wyglądasz na tej fotce z podium.
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3359 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108149
Bo Viki przeciez b.ladna kobitka jest :)

Gratulacje Viki, jest moc!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Dziękuję

Paatik pewnie to kwestia umiejętności fotografa, dobrego sprzętu i obsługi Photoshopa


W każdym razie ja to się muszę na tymi startami zastanowić, bo wczoraj był 1kg na plusie, dziś już tylko 0,5kg ale ogólnie po każdych zawodach jakiś dodatek zostaje zwykle o tej porze roku robiłam redukcję a teraz mi masa wychodzi. I czuję to na przeszkodach, szczególnie w zwisach.

Inna sprawa, że muszę w końcu ogarnąć się z jedzeniem i jakoś to wszystko tak zaplanować żeby był czas przygotować wszystko wcześniej. Bo później są takie sytuacje jak dziś, że o 7 wypiłam szejka z niewielkiej ilości płatków owsianych, kawałka banana, skyra, symbolicznej ilości odżywki i łyżeczki masła orzechowego. O 9 był trening, po treningu jakieś suple i do 14 poza domem, nie miałam nic do jedzenia i brzuch mnie z głodu rozbolał. Jakoś to muszę wcześniej przygotować.

Pomimo wzrostu wagi góra nie wygląda źle, brzuch też bez tragedii, za to nogi - dramat. Mam wrażenie że wszystko idzie w uda. Spodnie i legginsy w których chodziłam i biegałam rok temu teraz są za ciasne, te co były zbyt luźne to teraz są na styk.


Poza tym wczoraj jakieś osłabienie a dziś ledwo z łóżka rano wstałam, głowa mnie boli i trochę gardło. Jakieś przeziębienie znowu się przyplątało, obstawiam że załatwiłam się w sobotę na zebraniu, prawie 2h w zimnym, nieogrzewanym pomieszczeniu gdzie był zimniej niż na zewnątrz. A później jeszcze robota na działce - jak świeciło słońce to gorąco, jak przyszła chmura, deszcz i wiatr to zimno i tak w kółko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2585 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78326
Viki, super zdjęcia, gratulacje!! :)
Myślę również, że Młodzieniaszek Ci kiedyś podziękuje za bakcyla, którego teraz w Niego wszczepiasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
28.03 wtorek

Wg planu powinien być mocniejszy bieg ale samopoczucie średnio a pogoda beznadziejna więc była rozgrzewka na rowerku w domu i krótki bieg. Planowałam trochę dłużej pobiegać, niestety w jedynej chwili świeciło słońce i było ciepło a 3 minuty później wiało tak że chciało łeb urwać i śnieg sypał, nie było nic widać, za biło się ślisko i zimno. Przeziębiona jestem to nie chciałam za długo biegać w takich warunkach.

Dziś nadal osłabienie, ból głowy i lekki ból gardła dlatego będzie bez treningu, szczególnie że po południu mam trochę roboty na działce.









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Paatik dzięki
Najgorsze że znowu treningi przepadają a zawody coraz bliżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3359 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108149
To moze daruj sobie te dzialke i wydobrzej, posiedz w domu ze dwa dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Nie mam takiej możliwości, rośliny kopane z gruntu trzeba jak najszybciej posadzić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium