SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
fsl
15cal to tak poniżej 1 minuty można zrobić


Oddychając nosem. Jak się dobrze rozpędzisz, to jakieś 15 sekund.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Starałam się, żeby w każdym kolejnym czas nie był gorszy niż poprzednio, nie wyszło Co mnie podkusiło na to cholerstwo to nie wiem, ale po drugim zastanawiałam się czy na pewno chce tam iść trzeci raz


16.01 czwartek

Trening - siłka

Rozgrzewka - m.in mobilizacja barków, cwiczenia z kijem, próby clean z ketlem przed lustrem, kruk, 10x podciąganie łoptakowe, 10x ściaganie łopatek w zwisie, 5x krązenia w przód i 5x w tył w zwisie.

Później obwód (nie na czas, bo była przerwa m.in. na filmiki)

3x
- nachwyt szeroko 2x
- podchwyt 4kg 3x
- trx pompki 10x
- swing 12x
- trx row 10x
- wejścia na skrzynię (2x 4kg) 10x
- rozjazd (czyli kółko bez kółka ) 5x
- trx brzuch 10x
- Air Bike 15 kcal (60s, 60s, 67s)

Ogólnie fajny trening, bo czułam że powoli siła i sprawność wraca. Zmęczyłam się ale nie zajechałam - sukces

podciaganie:






pompki:






rozjazd:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
FighterX
fsl
15cal to tak poniżej 1 minuty można zrobić


Oddychając nosem. Jak się dobrze rozpędzisz, to jakieś 15 sekund.




Nie w tym życiu Jako ze poczułam przy pierwszym co jadłam na obiad to nie chciałam ryzykować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Taka właśnie moim zdaniem jest idea AirBike'a da Ci wszystko co jesteś gotowa wziąć. Póki co nie znalazłem lepszego narzędzia do robienia HIIT i pracy na solidnym zakwaszeniu.

Edit:

Do ilu watów rozkręcasz go?


Zmieniony przez - FighterX w dniu 1/17/2020 9:57:43 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
FighterX
Taka właśnie moim zdaniem jest idea AirBike'a da Ci wszystko co jesteś gotowa wziąć. Póki co nie znalazłem lepszego narzędzia do robienia HIIT i pracy na solidnym zakwaszeniu.

Zmieniony przez - FighterX w dniu 1/17/2020 9:57:43 AM


Ja znalazłem: http://www.altimetr.pl/gora-modresedlo.html 

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Sprawdzę następnym razem. Nie patrzę - zamykam oczy i liczę na to, że jak otworze to będzie juz 15kcal i koniec W praktyce kcal stoją w miejscu
Inna sprawa, że jestem w stanie to narzędzie tortur rozpędzić głównie rękami, bo w nogach nie mam siły. A jak jeszcze zacznę za szybko to już wogole dramat, bo po kilku sekundach to walcze, żeby nie spaść i się nie udusić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Dampaz
FighterX
Taka właśnie moim zdaniem jest idea AirBike'a da Ci wszystko co jesteś gotowa wziąć. Póki co nie znalazłem lepszego narzędzia do robienia HIIT i pracy na solidnym zakwaszeniu.


Zmieniony przez - FighterX w dniu 1/17/2020 9:57:43 AM


Ja znalazłem: http://www.altimetr.pl/gora-modresedlo.html 


Damian, HIIT to wysiłek 15-30 sekund. Masz silną i wytrzymałą nogę, dodaj do tego pracę rąk i gra zaczyna się zmieniać zrozumiesz jak siądziesz na AirBike
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Viki
Sprawdzę następnym razem. Nie patrzę - zamykam oczy i liczę na to, że jak otworze to będzie juz 15kcal i koniec W praktyce kcal stoją w miejscu
Inna sprawa, że jestem w stanie to narzędzie tortur rozpędzić głównie rękami, bo w nogach nie mam siły. A jak jeszcze zacznę za szybko to już wogole dramat, bo po kilku sekundach to walcze, żeby nie spaść i się nie udusić


Sądząc po czasie, to jakieś 300-400W.
Jak sprawny rower, to rozpędzam do 1700W a na interwałach 1000+
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Dampaz
FighterX
Taka właśnie moim zdaniem jest idea AirBike'a da Ci wszystko co jesteś gotowa wziąć. Póki co nie znalazłem lepszego narzędzia do robienia HIIT i pracy na solidnym zakwaszeniu.


Zmieniony przez - FighterX w dniu 1/17/2020 9:57:43 AM


Ja znalazłem: http://www.altimetr.pl/gora-modresedlo.html 


Damian myślę, że ciężko było by zrobić na tym trening typu 20s/10s czy inne, krótkie i intensywne interwały. Air bike jest idealny, na drugim miejscu wioślarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
FighterX
Viki
Sprawdzę następnym razem. Nie patrzę - zamykam oczy i liczę na to, że jak otworze to będzie juz 15kcal i koniec W praktyce kcal stoją w miejscu
Inna sprawa, że jestem w stanie to narzędzie tortur rozpędzić głównie rękami, bo w nogach nie mam siły. A jak jeszcze zacznę za szybko to już wogole dramat, bo po kilku sekundach to walcze, żeby nie spaść i się nie udusić


Sądząc po czasie, to jakieś 300-400W.
Jak sprawny rower, to rozpędzam do 1700W a na interwałach 1000+



da się tak?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium