SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Ten tydzień już luźniejszy i mniejsza objętość a w przyszłym tylko lekki rozruch.

1.08 poniedziałek

Bez treningu, wizyta u fizjo. Z ręką lepiej ale nadal jeszcze boli przy niektórych ruchach. Także odpuszczam jeszcze ten tydzień z treningiem góry, szczególnie że czasu i tak nie mam. Tym razem utknęłam w przetworach, sporo warzyw i owoców z działki i szkoda wyrzucić.


2.08 wtorek

Spokojny i krótki bieg, niestety po mieście bo wyszłam wieczorem. Nie lubię poza tym nudno i strasznie się dłuży. Tylko 35 min., nieco ponad 5,5 km.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
U mnie przetwory też zweryfikowały ilość wolnego czasu co robisz ciekawego?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Przede wszystkim próbuje przerobić ogromne ilości jabłek które lecą jak głupie. Będziemy cała zimę jeść szarlotkę
Od teściowej dostałam pomidory i zrobiłam przeciery. Z przerośniętych ogórków (nie było nas tydzień) zrobiłam sałatkę obiadową. Dobrze że chociaż kiszone robię na bieżąco z tego co pozbieram, tak po 1-3 słoiki to nawet nie odczuwam
A teraz maliny się zaczęły więc będą dżemy.


Zmieniony przez - Viki w dniu 2022-08-03 19:30:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
Viki polecam posadzić borówkę jeśli nie masz i dżemy z borówki :p właśnie zjadłam cały słoik są mega dobre :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Borówki posadzone, będą na przyszły rok. Ale dżemów raczej nie zrobie bo ja uwielbiam prosto z krzaka, ewentualnie na bieżaco do koktajlu dodaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73499
To działka już trochę zagospodarowana skoro i jabluszka i malinki są.

Moje ogórki szlag trafił, ale byłam u mamy oberwać dwa razy, duże ilości ale przynajmniej raz , dwa i z głowy.
Dziś papierówki do słoików szły, bo dostałam. A jutro będzie sos z pieczonych pomidorów i cukini. A przecier też zamierzam, ale to w przyszłym tygodniu. Dziś udało mi się upolować pomidory polne po 2 zł.

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1182 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90582
U mnie wysyp sliwek, jerzyn i malin. Nie wychodze z kuchni..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3359 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108149
Jezus maria, dziewczyny, podziwiam szczerze za te przetwory, ja mam u siebie 2 jablonki i zaraz bedzie mnostwo tych jabluszek, az jestem przerazona ze bedzie trzeba w tym dlubac i cos z tego zrobic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Nadinka drzewa i krzewy owocowe zostały po poprzednich właścicielach. Ja dosadzilam to co lubię, jeszcze kilka drzewek na jesień planujemy. Ale roboty z tym dużo.


Krótka aktualizacja.
W czwartek z samego rano bieganie po płaskim, 5x 6 min. w S3.
Później wyjazd na działkę, mieliśmy zostać do piątku a wróciliśmy w sobotę. W piątek palnowany off, normalnie powinien być trening góry ale ręką odpoczywa do końca tygodnia. Nadal boli przy niektórych ruchach, ale jest lepiej. Zobaczymy co będzie jak wrócę od poniedziałku do treningów.

W sobotę miało być bieganie ale po dwóch prawie nieprzespanych nocach nie miałam już siły więc odpuściłam. Dziś palnuje krótki bieg po płaskim. W sumie wyjdą 3 treningowe biegowe i wydaje mi się bardzo mało a kiedyś tak biegałam

Do Zbója czuję się zupełnie nieprzygotowana, zarówno pod względem formy jak i logistycznym. Zapomniałam już co trzeba spakować na taki bieg, jak się ubrać, jaka strategia itp. Jednak jak miałam takie dłuższe biegi częściej to jakoś lepiej było. Nawet nie wiem co do jedzenia zabrać. Noclegu żadnego nie ogarnęłam więc czeka mnie wyjazd skoro świt. Najgorszy będzie później powrót do domu. Jednak wolę biegi które są w okolicy, tak do 1,5h drogi od domu.







Zmieniony przez - Viki w dniu 2022-08-07 15:11:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3359 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108149
Powodzenia Viki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium