SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
jsdolan5
Mam duże zaległości w czytaniu dzienników . Viki gratulacje i dużo zdrówka


Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Nie tylko czasu na treningi mało, ale przede wszystkim z regeneracją i snem bywa różnie, więc muszę stawiać na to co da największe korzyści przy stosunkowo małym obciążeniu.

Póki co wtorek również DNT.
Rano pakowanie, w południe wyjazd do teściów. Od samego rana leje bez przerwy. Na miejscu mega błoto, do tego późno przyjechaliśmy więc nie było okazji pobiegać. Może jutro będzie lepiej. Samopoczucie już lepsze bo kaszel nie dusi, ale głowa i gardło boli, nos zapchany.

Dziś sobie przypomniałam że mój zegarek ma taką opcję jak "czas się ruszyć" i to dwa razy! Na co dzień nie widzę tego komunikatu bo nigdy nie siedzę aż godzinę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
Wyłączyłam ten alert bo niestety był za mądry i odejścia od biurka w celu wizyty w toalecie lub zrobienia sobie kawy nie liczył jako ruszenie się.... wkurzał mnie w pracy niemiłosiernie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Paatik to ciekawe, mój to liczy jako ruch. Komunikat włącza się zwykle w dwóch sytuacjach - jak jadę autem ponad godzinę albo jak siedzę i np. oglądam film. Obie zdarzają się bardzo rzadko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Viki gratulacje ! I dużo zdrowia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Ania dzięki

Paatik tak cały czas myślę o nowym zegarku ale jakoś nie mogę się przekonać do Garmina. A Polar nie ma tego co chcę


Wczoraj (środa) lekkie bieganie. 30 min spokojnego truchtu w terenie po płaskim, czułam że nie ma coś szaleć. Tętno niskie, ale zadyszka mega i problemy z oddychaniem.
Lekkie osłabienie nadal trzyma. Najbardziej dokucza ból głowy, szczególnie jak kaszle. Z nosa mi się leje. No trudno, czekam aż przejdzie.









Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-02-06 08:48:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Viki

Paatik tak cały czas myślę o nowym zegarku ale jakoś nie mogę się przekonać do Garmina. A Polar nie ma tego co chcę



A na jakich funkcjach najbardziej Ci zależy ?

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
Juz raz napisałam, ze Ci tego Garmina moge na próbę podesłać - to zobaczysz w praniu. Ja do lata i tak biegać nie będę - więc spokojnie mogę oblecieć sobie moje aktywności Endomondo:)
Z GPSem nie miałam nigdy problemów, a pamiętam ze to wyczytałaś z opinii - ale jak chcesz to możemy przetestować - tylko napisz mi jak mam to zrobić. Moge z ciekawość wleźć do lasu i włączyć - i liczyć sekundy po jakich złapie:) Zawsze włączam u siebie na osiedlu i wtedy łapie szybko, ale może wśród drzew faktycznie marudzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Fsl nie pytaj Zegarki to temat rzeka, prawda Paatik? Jak się zacznie to najbliższe 20 stron będzie o zegarkach...

Kupując kolejny zegarek chciałabym żeby miał już wszystko czego potrzebuje. Długi czas pracy baterii (do biegów ultra). To czego Polar nie ma czyli średnie tempo interwału. Poza tym możliwość stworzenia treningu interwałowego z poziomu zegarka (teraz mogę jedynie przez aplikację lub kompa) a do tego włączenie tych interwałów w dowolnym momencie (takie coś było w Suunto, świetna opcja). Pod względem funkcji akurat Suunto był fajny, szkoda tylko że aplikacją była do d... i do tego zapowiadane zamknięcie movescount. W sumie nie śledzę tematu Suunto to nie wiem jak to ostatecznie wygląda.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium