SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Dzisiaj bieg zaliczony, trening góry też był, szczegóły wrzucę jak znajdę chwilę czasu.
Ostatnio mnóstwo spraw na głowie, jeszcze nam doszły teraz zajęcia adaptacyjne w szkołach i dni otwarte, a ponieważ mamy problem z wyborem szkoły to trochę nas czeka zwiedzania i sprawdzania... Jutro doba ma tylko 24h a jeszcze gdzieś muszę upchać pieczenie pączków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
20 g świeżych drożdży (lub 2 łyżeczki drożdży instant)
1 łyżeczka cukru (używam słodzika)
1 łyżka mąki
1/4 szklanki ciepłej wody
2 i 1/4 szklanki mąki pszennej (typ 450 będzie dobry) + szczypta soli
1/4 szklanki cukru (używam słodzika)
3/4 szklanki mleka 2 lub 3,2%
2 łyżki masła (30 g) ( można mniej lub aromat)
3 żółtka
szklanka powideł do nadziewania (używam sosów zero najczęściej lub same owoce

Nastaw piekarnik na 200st.C, na blache daj papier do pieczenia. Zrób z ciasta porcje wielkości kiwi lub małej pomarańczy i piecz ok 10 minut.

Są pycha i chude na dodatek!
Bardzo mało fatu
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Dzięki za przepis, jak zdążę to zrobię też takie pieczone. Na pewno muszą być tradycyjne smażone, bo zawsze z Młodym robimy, faworki też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Faworki ekstra!
Polecam do wypieków super aromas serio każdy oczy wywala jak osiągnąłeś taki smak
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
U mnie dziś jednak bez treningu ale przynajmniej dziecko będzie zadowolone

Dziś miał byś spokojny bieg a jutro off i w sobotę zawody, ale może też być dziś off, jutro krótki bieg na rozruszanie nóg i sobota zawody.

Trochę jestem zaskoczona, bo na 24km jeden punkt odżywczy na którym podobno nie będzie wody, tylko jakieś przekąski dziwne, bo bez jedzenia człowiek da radę, ale bez wody gorzej. Pod tym względem XRun jest super, bo na trasach powyżej 20km mają 2 punkty z wodą i przekąskami.

Trasa też trochę inna niż zwykle na XRunach i OCRach, bo pierwsza połowa pod górę a druga w dół. Na innych biegach często jest kilka górek po drodze.

Bieg traktuje na luzie, głównie jako wybieganie po górach. W kolejny weekend mam ważną imprezę - Finał GPK, więc będę walczyć, szczególnie na 23km
A tydzień później XRun












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
pączusie tak jak lubię wypchane po brzegi nadzieniem a nie szukanie po całym pączku odrobiny dżemiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Zawsze mi wychodzi dżem w pączku a nie pączek z dżemem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Ja to uwielbiam z adwokatem/karmelem/płynną czekoladą
Jak zawsze czym słodsze tym lepsze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
25.02 piątek

Dzis spokojny bieg pół godzinki, niecałe 5km, w tym 3x100m szybciej, tak na rozruszanie nóg. Poza tym przygotowania na jutro, będę musiałam wyjechać juz ok. 6 rano

Jakby ktoś był ciekawy jak bardzo górski półmaraton różni się od ulicznego, to wrzucam linka do odprawy technicznej przed jutrzejszym biegiem
https://gorceultratrail.pl/winter/wp-content/uploads/2022/02/komunikat-techniczny-gut-winter-2022.pdf

a dla tych co nie chcą czytać to takie dwa screeny. Warto zwrócić uwagę jak wyglądają numery startowe, gdzie oprócz numery jest jeszcze profil trasy z punktami kontrolnymi oraz telefony alarmowe:










Zmieniony przez - Viki w dniu 2022-02-25 13:16:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3359 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108147
Powodzenia!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium